Other lots by Diels
-
#34Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier losse tekeningen op papier. Gesigneerd.
Lot de quatre dessins non encadrés. Signés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#414Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier tekeningen op papier.
Lot de quatre dessins sur papier.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#282Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#572N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#684
“Vrouwenfiguur met duiveltjes”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening: “Nicolas Pribyzoff” en gedateerd 1921.
“Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#642
“Reigers in een landschap”. Een grisailletekening op katoen. Gesigneerd. Balinees werk.
“Hérons dans un paysage”. Dessin en grisaille sur coton. Signé. Travail balinais.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#729
“Meisjesportret”. Aquarel en inkt op papier. Draagt monogram en gedateerd ‘46.
“Portrait de fille”. Aquarelle et encre sur papier. Porte un monogramme et la date ‘46.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#644Dordevie Miodrag
“Kleurencompositie”. Acryl op papier. Gesigneerd.
“Composition en couleurs”. Acrylique sur papier. Signé.No longer availableDim. 80 x 95 cmEstimate: € 200/300 -
#441
Een paar ganzen van Chinees porselein en een olifant gemerkt met roze driehoek.
Paire d’oies en porcelaine de Chine et un éléphant avec la marque au triangle rose.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#319Hubert Malfait
“Boerin met merrie en veulen”. Litho. Gesigneerd en genummerd V/X buiten de plaat.
“Fermière avec une jument et son poulain. Litho. Signée et numérotée V/X hors planche.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100/150 -
#687
Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#498
Een buikvaasje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders op een oranje fond. Onderaan gemerkt met stempel.
Petit vase pansu en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et de papillons sur fond orange. Marque au cachet sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#395
Een goudgepatineerde trumeau in classicistische stijl.
Trumeau doré de style classique.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 180/220 -
#666
Een grote tweedeursvitrinekast in bamboe-imitatie met onderaan twee maal twee deurtjes met gevlochten motieven.
Grande vitrine à deux portes imitant le bambou. Le bas à deux fois deux portes aux motifs de vannerie.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 400/500 -
#270
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250/350 -
#118
Een reliëf van gesculpteerd albast met een religieuze scène. Mechelen, XVIIe eeuw.
Relief en albâtre sculpté représentant une scène religieuse. Malines, XVIIe siècle.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 500/600 -
#464
“Zicht op de Eiermarkt in te Antwerpen in 1835”. Uitgave van Waanders/Diogenes in samenwerking met het Stadsarchief Antwerpen naar aanleiding van “Waar is de tijd - 1200 jaar Antwerpen en de Antwerpenaren”. Naar een werk van François Bossuet.
“Vue du Marché aux oeufs à Anvers en 1835”. Ed. Waanders/Diogenes en collaboration avec les Archives de la Ville d’Anvers à l’occasion de “Waar is de tijd - 1200 jaar Antwerpen en de Antwerpenaren”. D’après un oeuvre de François Bossuet.No longer availableDim. 78 x 62 cmEstimate: € 30/35 -
#555Roskopf Genève
Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Exposition Universelle 1900. genummerd en gedateerd.
Remontoir à double boîtier. Exposition Universelle 1900, numéroté et daté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#596
Een eikenhouten eetkamer in Régencestijl, bestaande uit een lage buffetkast, een barmeubel, een vitrinekast, een tafel en zes stoelen.
Salle à manger en chêne de style Régence comprenant un buffet, un bar, une vitrine, une table et six chaises.No longer availableEstimate: € 400/600