Other lots by Diels
#34Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier losse tekeningen op papier. Gesigneerd.
#414Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier tekeningen op papier.
Lot de quatre dessins sur papier.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#282Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Portrait de femme”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40/60
#729
#642
#572N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
#684
“Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 80/120
Een parelsnoer met een zilveren sluiting.
Collier de perles à fermoir en argent.No longer available -
#263
#786
Een Chinese televisiekast van gelakt hout, versierd met een decor van bloemen.
#102
#494Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968
#607
Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.
#525
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#132
Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#123
Twee vazen van Booms glas met vergulde friezen op de buik.
#564Piet GillesPeriod: 1908-1995
“Stilleven met kreeft en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
“Nature morte aux fruits et homard”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 66 x 101 cmEstimate: € 150/250 -
#300
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif art nouveau serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,30 ct. Peut également servir de broche.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 1600/1800 -
#228
Twee meisjes. Bronzen groep.
Deux filles. Groupe en bronze.No longer availableDim. H.69 cmEstimate: € 300/400