Other lots by Diels
-
#34Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier losse tekeningen op papier. Gesigneerd.
Lot de quatre dessins non encadrés. Signés.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#359Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier tekeningen en een droge naald. Allen gesigneerd.
Lot de quatre dessins et une pointe sèche. Signés.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#282Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#684
“Vrouwenfiguur met duiveltjes”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening: “Nicolas Pribyzoff” en gedateerd 1921.
“Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#729
“Meisjesportret”. Aquarel en inkt op papier. Draagt monogram en gedateerd ‘46.
“Portrait de fille”. Aquarelle et encre sur papier. Porte un monogramme et la date ‘46.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#572N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#642
“Reigers in een landschap”. Een grisailletekening op katoen. Gesigneerd. Balinees werk.
“Hérons dans un paysage”. Dessin en grisaille sur coton. Signé. Travail balinais.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#575Trib Genève
Een zakhorloge remontoir van plaqué d’or. Genummerd.
Remontoir plaqué d’or. Numéroté.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#427Longwy
Een penseelkoker van meerkleurig aardewerk met een floraal decor op blauwe fond. Gemerkt.
Etui à pinceaux en faïence polychrome au décor de fleurs sur fond bleu. Avec marque.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#204B.C. Koekkoek
“Rivierlandschap met personages”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Paysage rupestre aux personnages”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 400 / 600 -
#742
Twee ingelijste koperen platen met afbeelding van Afrikaanse meisjes en een Afrikaanse vrouw met mand. Evenals een meisjesportret gesigneerd K. Twenge (50 x 33 cm) en een gouache met de voorstelling van vissers met een net. Gemonogrammeerd JDSC (24 x 31 cm).
Deux cadres contenant des reliefs en cuivre représentant des filles africaines et une femme africaine portant un panier. Ainsi qu’un portrait de fille signé K. Twenge (50 x 33 cm). Et une gouache représentant des pêchers au filet, monogrammé JDSC (24 x 31 cm).No longer availableDim. 70 x 45 en 55 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#362Persan
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen.
Tapis d’Orient en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 175 x 207 cmEstimate: € 50 / 80 -
#793
Een eikenhouten commode in Louis-Philippestijl met drie grote onder twee kleine laden.
Commode en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#130
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en onyx.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’onyx.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 1500 / 1800 -
#562Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 350 / 400 -
#123
Twee vazen van Booms glas met vergulde friezen op de buik.
Deux vases en verre de Boom aux frises dorées sur les panses.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#548
Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.
Long vase en cuivre décoré d’arabesques.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#556
Een vierdeurscredenza van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl met onderaan vier laden, de stijlen versierd met personages in hoogreliëf en vier karakterkoppen op de middelste paneeldeuren.
Crédence à quatre portes en chêne sculpté de style renaissance ouvrant à quatre tiroirs vers le bas, montants décorés de personnages en relief et de quatre têtes de caractère sur les panneaux des portes.No longer availableDim. h 190 x 270 x 60Estimate: € 400 / 600 -
#109W. Brunet
“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 50 / 80