Other lots by Diels
-
#34Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier losse tekeningen op papier. Gesigneerd.
Lot de quatre dessins non encadrés. Signés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#359Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier tekeningen en een droge naald. Allen gesigneerd.
Lot de quatre dessins et une pointe sèche. Signés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#282Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#642
“Reigers in een landschap”. Een grisailletekening op katoen. Gesigneerd. Balinees werk.
“Hérons dans un paysage”. Dessin en grisaille sur coton. Signé. Travail balinais.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#572N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#729
“Meisjesportret”. Aquarel en inkt op papier. Draagt monogram en gedateerd ‘46.
“Portrait de fille”. Aquarelle et encre sur papier. Porte un monogramme et la date ‘46.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 20/30 -
#684
“Vrouwenfiguur met duiveltjes”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening: “Nicolas Pribyzoff” en gedateerd 1921.
“Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#221
Twee steigerende paarden. Bronzen groep.
Deux chevaux caracolant. Groupe en bronze.No longer availableDim. H.67 cmEstimate: € 300/400 -
#96
Een vierdelig ‘nest of tables’ met gemarqueteerde bladen.
Suite de quatre tables gigognes à tablettes en marqueterie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#693Versace
Zes kussens met diverse decors.
Six coussins aux décors divers.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#398
Een kaptafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een klapblad met spiegel, versierd met bloemenmarqueterie, geflankeerd door twee zijdelings openende bladen en een lade rechts onderaan.
Coiffeuse en bois de placage de style Louis XV à abattant au miroir. Décor de marqueterie florale. Les côtés ouvrant à abattants et à un tiroir en bas à droite.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 120/200 -
#189
“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Paysage rupestre romantique”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 31 x 56 cmEstimate: € 200/300 -
#146
Een buffetkast met twee deurtjes onder drie laden. Begin XXe eeuw.
Buffet ouvrant à deux portes et trois tiroirs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 147 cmEstimate: € 120/200 -
#590A. Rosskopf & Co Patent
Een zakhorloge remontoir dubbele kast genummerd en gedateerd. Expositions Internationales Barcelone - Liége. 1929 - 1930.
Remontoir à double boîtier. Numéroté et daté. Expositions Internationales Barcelone-Liège 1929-1930.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#138Val St-Lambert
Lampenvoet van kristal, purper gekleurd in de massa. Gemerkt met label en onderaan gegraveerd.
Pied de lampe en cristal coloré pourpre dans la masse. Marque aux étiquette et griffe.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 100/150 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 12,40 gEstimate: € 2000/2500 -
#24
Een serie van zes wijnglazen van geslepen kristal met een kleurloze voet en een groene kelk en versierd met druivenranken. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Suite de six verres à vin en cristal taillé aux pieds incolores et calices vertes décorées de vignes. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#553
Een paar gesculpteerde Afrikaanse slagtanden met een mannen- en een vrouwenhoofd. Eerste helft XXe eeuw.
Paire de défenses sculptées représentant la tête d’un homme et d’une femme. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 200/240 -
#644Dordevie Miodrag
“Kleurencompositie”. Acryl op papier. Gesigneerd.
“Composition en couleurs”. Acrylique sur papier. Signé.No longer availableDim. 80 x 95 cmEstimate: € 200/300