Other lots in this auction
-
#607Michelle Wiser
“San Angel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“San Angel”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#779
Een Birmaans doek met twaalf voorstellingen.
Toile birmane comprenant douze représentations.No longer availableDim. 87 x 108 cmEstimate: € 80/100 -
#625Zero Halliburton
Een grijze aktetas van aluminium.
Malette en aluminium gris.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#249
Een uit twaalf tegels opgebouwde zonnewijzer in houten kader. Vermoedelijk Portugees.
Douze carreaux formant cadran solaire dans un cadre en bois. Probablement portugais.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#278
Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#642
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#674
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60/80 -
#123
Driedelig stel van twee vazen en een coupe van Boheems kristal. Blauw gekleurd in de massa.
Un ensemble à trois pièces en cristal de Bohème, comprenant une coupe et deux vases. Bleu dans la masse.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 100/150 -
#203
V. Paulet & J. Sarazin. “Traité d’Anatomie Topographique”. 2 delen “Atlas”, 1 deel “Texte”. Ed. Victor Masson & Fils, Paris, 1867. In-4°, goede staat. De atlassen met talrijke kleurenplaten.
V. Paulet & J. Sarazin. “Traité d’Anatomie Topographique”. 2 vol. “Atlas”, 1 vol. “Texte”. Ed. Victor Masson & Fils, Paris, 1867. In-4°, bon état. Les atlas aux nombreuses illustrations en couleurs.No longer availableEstimate: € 600/1000 -
#682
Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
Onze sticks à golf dans leur sac. Différentes marques.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/80 -
#62Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886 - 1952
“Gevel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Façade”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#291
P. Génard. “Anvers à travers les Ages”. 2 delen. Ed. Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles, 1888. In-4°, goede staat.
”Anvers à travers les ges”. 2 parties. Ed. Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles, 1888. In-4. Bon état.No longer availableEstimate: € 80/100