#497Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
#356Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
A hand-knotted Pakistani wool rug.No longer availableDim. 151 x 94 cmEstimate: € 35 / 45 -
#256Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
#673“Bernadette”. Beeldje van biscuit met vergulde sokkel.
"Bernadette". Figurine of biscuit with gilded base.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#112Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
#506HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
A hand-knotted prayer rug with six mirhabs.No longer availableDim. 243 x 183 cmEstimate: € 200 / 240 -
#585Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
#454Dees De BruynePeriod: 1940-1998“Eerste Liefde”, kunstmap “Paul de Wispelaere” “Vrienden Van De Zwarte Panter” met 6 litho’s en tekst.Telkens gemarkeerd 37/60 en gesigneerd “Dees De Bruyne”.
“First Love”, art folder “Paul de Wispelaere” “Friends Of The Black Panter” with 6 lithographs and text. Each marked 37/60 and signed "Dees De Bruyne".No longer availableDim. h 76 cm x 55,5 cmEstimate: € 50 / 80