#225Lorenzo
Een pijp met lange gekromde steel en met een buxushouten kop in vlechtwerkimitatie. Gemerkt en genummerd.
A pipe with a long curved stem and a boxwood head in wickerwork imitation. Marked and numbered.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 35/40 -
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#9
Een spiegel met geslepen glas.
A mirror with cut glass.No longer availableDim. 80 x 55 cmEstimate: € 30/40 -
#255
Een notenhouten langwerpige bijzettafel.
#54Period: 1823-1905
#559Salvador Dali
“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
"Knight". Lithograph. Signed and numbered X/CVC outside the plate.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#683
#594
“Oriëntaals straatzicht.” Olieverf op paneel. Beschadigd paneel, gebogen.
#630
Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#29Selper
“Tuinzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘54.
#312
#599Salvador Dali
“Aartsengel”. Litho. Gesigneerd en genummerd 140/150 buiten de plaat.
"Archangel". Lithograph. Signed and numbered 140/150 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 200/220