Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier verschillende bierpullen.

Een lot van vier verschillende bierpullen.

Un lot de quatre chopes à bière différentes.
Dim. h: 17 cm
SKU: 2610210343.
Category: Aardewerk.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 10 / 20
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #458

    Een paar rechthoekige aardewerken schaaltjes met ontwerpen van Corneille.

    Une paire de plats rectangulaires en faïence aux motifs de Corneille.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #672
    Capodimonte

    “De hoornspeler”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Le joueur de cor. Un groupe de faïence multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #588

    Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.

    Une paire de chiens Pho en poterie chinoise avec glaçure multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #6

    Een grote Belgisch aardewerken jardinière met reliëfdecor van rozen.

    Une grande jardinière en faïence belge à décor en relief de roses.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #657
    May Claerhout
    Period: 1939 - 2016

    “Gezin”. Een terracotta wandplaquette. Gesigneerd en genummerd 61/100.

    Famille. Une plaque murale en terre cuite. Signée et numérotée 61/100.
    No longer available
    Dim. 33 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #437

    Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk.

    Un vase à couvercle en poterie de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #621

    “Koppeltje ganzenhoedsters”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.

    Couple d'éleveurs d'oies. Un grand groupe de poterie italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #593

    Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #36

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paraplubak met bloemendecor. Twee schilfers aan de basis achteraan.

    Un porte-parapluie en faïence émaillée multicolore à motif floral. Deux éclats à la base à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #642

    Een lot Italiaans aardewerk, bestaande uit een dekseldoosje met twee putti, een autootje en een groepje met vogeltjes.

    Un lot de poterie italienne, composé d'une boîte avec deux putti, une voiture et un groupe d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #138

    Een sierstuk in art-nouveaustijl met een aardewerken schotel onder een vaas, versierd met een meerkleurig bloemendecor in bronzen staander, versierd met een vrouwenfiguur.

    Pièce décorative de style Art nouveau avec un plat en terre cuite sous un vase, orné d'un décor floral multicolore sur un support en bronze, orné d'une figure féminine.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #28

    “Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.

    “Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #103
    Emile Lascaris

    “Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.

    Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 44 x 23 cm
  • #581

    Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.

    Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #491

    Een grote kraagvaas van Satsuma-aardewerk.

    Un grand vase à col en faïence de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #91

    Een paar windhonden van meerkleurig majolica. Italiaans werk, één gerestaureerd aan de kop.

    Une paire de lévriers en majolique multicolore. Travail italien dont un restauré sur la tête.
    No longer available
    Dim. 70 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #663

    Een lot antieke landmetersbenodigdheden met o.a. verrekijkers meters en meetinstrumenten.

    Un grand nombre de fournitures d'arpentage antiques, y compris des jumelles, des compteurs et des instruments de mesure.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #399
    Fred Bervoets

    Een processie. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1990 en genummerd 186/195 buiten de plaat. Op Steinbach.

    Une procession. Lithographie. Signée, datée 1990 et numérotée 186/195 hors planche. Sur Steinbach.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #682
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Etsen. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd resp. 71/150 en 22/100. Evenals twee etsen met paarden in één lijst: “Rust” en “In de schaduw” (12 x 14 cm), buiten de plaat gesigneerd.

    “Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Eau-forte. En dehors de la planche signée et numérotée 71/150 et 22/100. Ainsi que deux eaux-fortes avec chevaux dans un seul cadre : « Repos » et « À l'ombre » (12 x 14 cm), signées à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 230
  • #143

    Een figuur op troon uit Noord-Ghana, Komaland. XVIde eeuw.

    Un personnage intronisé du nord du Ghana, Komaland. XVIe siècle.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #17

    Een stolp van geslepen kleurloos kristal. Gaaf.

    Une cloche en cristal incolore taillé. Intact.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 25 / 36
  • #538

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 400 x 203 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #133

    Een reeks van 3 recente vazen van blauw-wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une série de 3 vases récents en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #196

    Een ééndeurskastje in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.

    Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #345

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,56 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #227

    Een driedelig schouwstel van deels verguld Brussels porselein bestaande uit twee siervazen met handgeschilderde decors en een opengewerkte coupe op voet.

    Une cheminée en trois parties en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée composée de deux vases décoratifs à décors peints à la main et d'une coupe ajourée sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258

    Een messingen microscoop in houten kastje. Bijgevoegd een messingen kompas, eveneens in houten kistje.

    Un microscope en laiton dans un coffret en bois. Inclus une boussole en laiton, également dans une boîte en bois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #440
    Goebel, Germany

    “Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.71.

    Unter einem Dach. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.71.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More