Similar lots by type
-
#257
Een bolle vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van Franse lelies en bloemen. Onderaan genummerd 1408.
Vase sphérique en faïence polychrome à décor de lys français et de fleurs en relief. Numéroté 1408 sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#540
“Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.
“Antilopes”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/40 -
#743Staffordshire
Twee groepjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Deux groupes en faïence de Staffordshire.No longer availableDim. h: 12 & 21 cmEstimate: € 50/70 -
#561
“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
“Oiseau et son petit”. Groupe art déco en faïence.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#783
Een lot van drie diertjes van meerkleurig aardewerk van Makkum, bestaande uit een meerkleurige koe, een fazant en een een geit in blauw-wit. De laatste met een ontbrekende hoorn.
Un lot de faïence polychrome de Makkum comprenant trois petits animaux: une vache, un faisan et une chèvre bleue-blanche (une corne manquante).No longer availableDim. h: 7 - 12 cmEstimate: € 25/35 -
#617
“Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.
“Oursons”. Groupe en terre cuite. Amérique du Sud.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#585
Een liggende panter van wit crackleware. Tijdperk art deco.
Panthère couché en faïence craquelée blanche. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 30/40 -
#681
Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#369Boch Keralux
Een vaasje en een diepe sierschotel van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un petit vase et un plat profond en faïence polychrome et doré, décors fleuris. marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cm; b: 31 cmEstimate: € 25/35 -
#689
Een dekselvaas en een geribde schotel van meerkleurig Delfts aardewerk.
Vase couvert et plat ondulé en faïence de Delft polychrome.No longer availableDim. h: 53 cm; Ø: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#677
Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#613
Een antiek flesvaasje van meerkleurig aardewerk met een bladerdecor.
Petit flacon ancien en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#307Mont St. Michel.
Een koe van meerkleurig Frans aardewerk met bovenaan een tonnetje en met twee kopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une vache en faïence française polychrome, au dessus deux tasses et un petit tonneau. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/180 -
#764
Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30/40 -
#379
Een lotje Belgisch aardewerk, bestaande uit een koffiekan, een kannetje en een pot.
Un lot d’objets en faïence belge comprenant une cafetière, une verseuse et un pot.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#241Boch Studio d’art
Twee designkruiken van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘60.
Deux cruches design en faïence polychrome. Années ‘60.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#655
Een neushoorn van roze geglazuurd aardewerk.
Rhinocéros en faïence rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/50 -
#56
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#590
Een baars van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Frans werk.
Une perche en faïence polychrome. Travail français.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#660
Een ijsbeer van roze crackleware. Tijdperk art deco.
Ours polaire en faïence craquelée rose. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 25/30 -
#714
Een lot van vier antropomorfe keukenpotten van deels meerkleurig aardewerk. Begin XXe eeuw.
Un lot de quatre pots de cuisine en forme de figures partiellement en faïence polychrome. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 55/60 -
#251
Een art deco siervaas van meerkleurig Belgisch aardewerk.
Vase art déco en faïence polychrome belge.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40/50 -
#548
“Koppel fazanten”. Een art deco groep van aardewerk.
“Paire de faisans”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 39/35 -
#643
Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.
Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#460
Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#215
Een 18 karaats gepatineerde gouden ring bezet met een gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,28 ct. en een maansteen van ± 10 ct.
Une bague en or patiné 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,28 ct et une pierre de lune de ± 10 ct.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 1200/1300 -
#475
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een tabaksdoos (deksel beschadigd), een faraobuste, drie vogeltjes, een armband, een siervaasje met vis, halskettingen, enz.
Un lot d’ivoire africaine sculptée comprenant une boîte à tabac (couvercle endommagé), un buste de pharaon, trois oiseaux, un bracelet, un petit vase, des colliers, etc...No longer availableEstimate: € 50/80 -
#309Louis Belen
“Impasse Bruxelles”. Aquarel op papier.
”Impasse Bruxelles”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#745
Een lot volledige Artis albums uit de jaren ‘50. Plus twee ‘Faunaflor’.
Un lot d’albums ‘Artis’ des années ‘50. Complet. Nous ajoutons deux albums ‘Faunaflor’.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#15
Een parelsnoer met zilveren slot 925 ‰ en twee zilveren kettingen 835 ‰ en één ervan met hanger bezet met één diamant oude slijp.
Un collier à perles à fermoir en argent 925 ‰ et deux chaînes en argent 835 ‰ dont une chaîne avec un pendentif serti d’un diamant ancienne taille.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#440
Een wandklokje van porselein van Herend.
Une pendule murale en porcelaine de Herend.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20/40 -
#652
“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#775
Een paar gepolychromeerde houten kandelaars omstreeks 1900. Eén met schade aan de rand.
Une paire de candélabres en bois polychrome. +- 1900. Un avec un dégât au bord.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#472
“Madonna en kind”. Een XIXe eeuwse devotieprent van aquarel en diverse stoffen.
”Vierge à l’Enfant”. Une image de dévotion du XIXième siècle, en divers tissus et aquarelle.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#506
Een Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
Une carpette orientale en coton.No longer availableDim. 195 x 120 cmEstimate: € 80/120 -
#288
Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.
Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50/80