Similar lots by type
-
#327Capodimonte
“Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.
“Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#21
Een gevarieerd lot geel en rood koper, bestaande uit een oude koffiemolen, twee koffiepotten, een gedreven schaal, twee poffertjespannen, een puddingvorm, twee kleine pannetjes, een olielamp, enz.
Lot de cuivres rouges et jaunes comprenant un ancien moulin à café, deux cafetières, un plat repoussé, deux poêlons, une moule au pudding, deux petits poêlons, une lampe à huile etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#361
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#318
Een paar messingen kandelaars met zes lichtpunten in drie niveaus in de vorm van een gestileerde boom.
Deux chandeliers en laiton à six bras en trois niveaux en forme d’arbre stylisé.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 120° / 200 -
#163
Een oude messingen kassa op houten voet. Met twee sleutels.
Une caisse en laiton sur base en bois. Deux clés.No longer availableEstimate: € 250 / 280 -
#151Davey’s patent
Een scheepslantaarn van rood en geel koper.
Lanterne de bateau en cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#33
Een lot van elf messingen en bronzen wandkapstokken in verschillende uitvoeringen.
Lot de onze crochets de porte-manteaux en laiton et en bronze.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#381
Twee paar koperen kandelaars, versier met glazen kralenslingertjes.
Deux paires de candélabres en cuivre décorés de guirlandes de perles en verre.No longer availableDim. h: 21 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#232
Een paar oude koperen koetslantaarns.
Deux lampes de chariot en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#13
Een lot verguld koper en brons, bestaande uit drie ovale fotokadertjes, een kandelaar gedragen door een putto, een kandelaar in Lodewijk XV stijl en een versiering in de vorm van een acanthusblad.
Lot de cuivres et de bronzes dorés comprenant trois cadres à photographies ovales, un candélabre porté par un putto, un bougeoir de style Louis XV et un ornement en forme de feuille d’acanthe.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#377
Een paar vuurbokken en een paar kandelaars van geel koper.
Paire de chenets et paire de candélabres en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 40 & 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#51
Een lot messing, bestaande uit een wandkandelaar, een wandlicht met stormlamp en een pupiter.
Lot de laiton comprenant une applique, un photophore mural et un lutrin.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#621
Een siervaas op schotel van messing en handbeschilderd glas in rococostijl, versierd met engeltjes en vrouwenhoofden. XIXe eeuw.
Un vase décoratif sur plateau en laiton et verre peint à la main style Rococo, décoration d’anges et têtes de femmes. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 250 / 350 -
#321
Een kandelaar in renaissancestijl met acht lichtpunten in twee niveaus.
Un chandelier de style Renaissance à huit bras en deux niveaux.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 180 / 240 -
#741
Een komfoor van rood en geel koper. (Beschadiging). We voegen er twee rood koperen kandelaars aan toe.
Un poêlon en cuivre jaune et rouge. Dégât. Nous ajoutons deux chandeliers en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#578
Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.
Un guerrier chinois en laiton brun patiné.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 140 -
#353
Een godslamp en een schotel van messing.
Lampe de sanctuaire et plat d’offrande en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#407Limoges
Een langgerekte vaas van meerkleurig porselein met een handgeschilderd Chinees decor. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine polychrome avec un décor chinois peint à la main. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#676
Een houten vitrinekast, versierd met gesculpteerde kariatiden de deur met wortelnootfineer.
Une vitrine en bois, décorée de cariatides sculptées, porte en placage de noyer.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 240 / 360 -
#582
Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.
Une boîte à thé en forme carré en porcelaine blanche et bleue avec décor de chiens Fo.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#476Beloutj
Twee dubbele en een enkele kameeltas.
Deux doubles et un simple sac de chameau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#571
Een Afrikaanse houten sculptuur in de vorm van een olifantstand. Grasslands, Kameroen.
Une sculpture en bois africain en forme de défense d’éléphant. Grasslands, Cameroun.No longer availableDim. l: 143 cmEstimate: € 200 / 300 -
#421
Een dienblad met sober inlegwerk en versierd met motieven, opgebouwd met vlindervleugels onder glas.
Un plateau sobre avec placage incrusté et motifs, avec des ailes de papillon sous verre.No longer availableDim. 53 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#145
Een merkwaardig meubel van gesculpteerd eikenhout met twee schuifdeurtjes bovenaan en een legplank in het midden. Grotendeels XVIIe eeuw, in het midden gedateerd 1697.
Etagère en chêne sculpté, le dessus à deux glissières. En partie XVIIe siècle, portant la date 1697.No longer availableDim. h: 168 cmEstimate: € 200 / 300 -
#656
Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.
Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.No longer availableDim. b: 126 cmEstimate: € 200 / 240 -
#752Hilde Hendrickx
“Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Nature morte d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#567
Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Guan Yin en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc de Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220 / 280 -
#726Beloutj
Een grote Kelim met horizontale banen.
Grand kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 307 x 200 cmEstimate: € 120 / 200 -
#625
“Compositie”. Materieschilderij op paneel. Draagt handtekening ‘Grautner 1972’.
“Composition”. Matière sur panneau. Porte une signature ‘Grautner 1972’.No longer availableDim. 74 x 62 cmEstimate: € 200 / 240