Other lots in this auction
-
#63
Een beeldje van zamak met voorstelling van een jongentje.
Statuette en régule représentant un petit garçon.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#50
Een 18 karaats driekleurige gouden pinkring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Petite bague en or tricolore 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 4,07 gEstimate: € 300/400 -
#509Gerard Cox
“Duinlandschap.” Pastel op board. Gesigneerd.
“Paysage de dunes”. Pastel sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#497
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#303
“Trick dog” & “Leap-frog bank”. Twee spaarpotten van gepolychromeerd gietijzer.
”Trick dog” & “Leap-frog bank”. Deux tirelires en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 12 cmEstimate: € 60/100 -
#529
“Abstracte voorstelling”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Représentation abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 61 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#291
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#780
4 notenhouten stoelen in Louis Philippestijl met gecanneerde zit.
Quatre chaises en noyer style Louis Philippe avec assises cannées.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#436
Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.
Une petite vitrine à une porte style Régence avec un tiroir au dessus de la porte. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 60/100 -
#597
Een bronzen voorstelling van de God Ganesha.
Une représentation en bronze du Dieu Ganesh.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 700/800 -
#279Cartuyvels
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#286
Een eikenhouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee laden onder het klapblad en een lade en doucine. Binnenin een grote lade bovenaan en onderaan vijf kleine schuifjes.
Un secrétaire en chêne, style Louis Philippe, deux tiroirs sous la tablette, un tiroir et une doucine. A l'intérieur se trouvent un grand tiroir au dessus et cinq petits tiroirs en dessous.No longer availableDim. 153 x 103 x 47 cmEstimate: € 200/240