Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier wekkers in diverse uitvoeringen.

Een lot van vijf wekkers in diverse uitvoeringen.

Un lot comprenant cinq réveils divers.
SKU: 1505180380.
Category: Uurwerk.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #380
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #390

    Een lot van drie wekkers in diverse uitvoeringen.

    Un lot comprenant trois réveils divers.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #400

    Een lot van negen wekkers in diverse uitvoeringen. We voegen er een verguld bronzen zakhorlogehangertje aan toe.

    Un lot de neuf réveils divers. Nous ajoutons un petit pendentif en forme de montre de poche.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 55

Other lots in this auction

  • #747

    Een paar verzilverde kandelaars.

    Une paire de chandeliers argentés.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #434

    “Gestileerde herder met zijn hond”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Berger stylisé et son chien”. Huile sur panneau. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 50 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #37

    Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.

    Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #540

    Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.

    Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #522
    Tumarkin

    “Identiteit”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 16/18 buiten de plaat. Zonder glas.

    “Identité”. Une lithographie. Signée et numérotée 16/18 hors planche. Verre manquant.
    No longer available
    Dim. 41 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #638

    Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden in elkaar geweven schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct à motif en vannerie.
    No longer available
    Dim. 57,97 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #450

    Drie voorwerpen van kleurloos kristal, geslepen in briljantvorm.

    Trois objets en cristal incolore, taillés en forme de brillant.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #394

    Een reeks van zes sobere eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.

    Paire de chaises de style Renaissance en chêne, recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #372
    Félicien Rops

    “Menuhoofding.” Ets. We voegen er een speciale editie van ‘La plume’ aan toe, toegewijd aan Rops, gedateerd 1896.

    “En-tête de menu”. Une eau-forte. Nous ajoutons une édition spéciale de ‘La plume’. attribuée à Rops, datée 1896.
    No longer available
    Dim. 11 cm x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #287

    Een aardewerken vorm voor een ijslam.

    Un moule pour agneau de Pâques en faïence.
    No longer available
    Dim. b: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #730

    Twee wandelstokken, waarbij één met een degen en de andere met een gemzenpoot en -hoorn als handvat.

    Deux cannes, dont une contenant un sabre et l’autre avec une poignée en corne et pied de chamois.
    No longer available
    Dim. l: 87 & 94 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More