#390Een lot van drie wekkers in diverse uitvoeringen.
Un lot comprenant trois réveils divers.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#400Een lot van negen wekkers in diverse uitvoeringen. We voegen er een verguld bronzen zakhorlogehangertje aan toe.
Un lot de neuf réveils divers. Nous ajoutons un petit pendentif en forme de montre de poche.No longer availableEstimate: € 45 / 55
#747Een paar verzilverde kandelaars.
#434“Gestileerde herder met zijn hond”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Berger stylisé et son chien”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#37Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.
#540Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.
Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#150Een 18 karaats geel gouden in elkaar geweven schakelarmband.
#450Drie voorwerpen van kleurloos kristal, geslepen in briljantvorm.
Trois objets en cristal incolore, taillés en forme de brillant.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#394Een reeks van zes sobere eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
#372Félicien Rops“Menuhoofding.” Ets. We voegen er een speciale editie van ‘La plume’ aan toe, toegewijd aan Rops, gedateerd 1896.
“En-tête de menu”. Une eau-forte. Nous ajoutons une édition spéciale de ‘La plume’. attribuée à Rops, datée 1896.No longer availableDim. 11 cm x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#287Een aardewerken vorm voor een ijslam.
Deux cannes, dont une contenant un sabre et l’autre avec une poignée en corne et pied de chamois.No longer availableDim. l: 87 & 94 cmEstimate: € 200 / 300