Other lots in this auction
-
#235Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht ± 2,63 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 2,63 ct.No longer availableDim. 22,23 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#120Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 1,42 gEstimate: € 450 / 550 -
#162Albert CaulletPeriod: 1875-1950“Kantklosster voor de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dentellière à fuseaux devant une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#383Collectie postzegels: Album Uno New York 1951-1989. Album-cassette Uno Genève, Wenen en vlaggen van Uno New York 1980-1989. Album-cassette Uno Genève, 1969-1995, Uno Wenen 1979-1995.
Une collection de timbres postes. Album Uno New York 1951-1989. Album-cassette Uno Genève, Vienne et drapeaux de l’Uno New York 1980-1989. Album-cassette Uno Genève, 1969-1995, Uno Vienne 1979-1995.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#190Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 5,02 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 5,02 ct.No longer availableDim. 11,88 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#63Chr. Händel, BayreuthEen oude vilten hoge hoed in originele doos.
Un haut de forme ancien en feutre dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#211“Sater & nimf”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre Le Faguays. Op marmeren sokkel.
“Satyre et nymphe ou l’enlèvement des Sabines”. Sculpture en bronze d’après Pierre Le Faguays. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#32Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Le Vieux Compagnon”. Gravure. E.A.
”Le Vieux Compagnon”. Une gravure. E.A.No longer availableDim. 46 x 34,50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#182Felix BoviePeriod: 1812 - 1880“Twee jongens in een veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1866.
”Deux garçons et paysage de Bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée 1866.No longer availableDim. 52 x 80 cmEstimate: € 250 / 350 -
#25BieriEen 18 karaats geel gouden horloge zonder armband.
Une montre en or jaune 18 ct. Sans bracelet.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 150 / 200 -
#84Rafael Gorsen“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portrait de femme”; Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een 18 karaats wit gouden Amerikaase trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. J. SI.
Une alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2 ct. J. SI.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 800 / 1000



