#225Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#107Een liggende Franse bulldog van brons.
#228Een geisha van gesculpteerd jade.
#115Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. en forme de fleur sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,09 gEstimate: € 350 / 450 -
#47Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.
#188Een suikerpotje van zilver 800‰ met een verzilverd lepeltje.
#214Adolphe KellerPeriod: 1880-1968“Zicht op de Schelde nabij Vlissingen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie in de wolken.
”Vue sur l’Escaut à Flessingue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 140 cmEstimate: € 500 / 700 -
#359M. Selly“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Un lot varié, première partie XXième siècle. La plupart des conserves.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableEstimate: € 100 / 120