#291DelheidEen zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.
A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.No longer availableDim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155gEstimate: € 80 / 120 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#77Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#71William Hutton & SonsEen set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
A set of silver candlesticks with Sheffield hallmarks, William Hutton & Sons Ltd., 1911. With weighted base.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 100 / 200 -
#147Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom.No longer availableDim. Ø11.5 cm 575 gramEstimate: € 250 / 350 -
#141Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.No longer availableDim. 3215g - 800‰Estimate: € 1400 / 1600 -
#370Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
#58Wolfers FréresEen zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
A silver cup with floral decoration, engraved with the name 'Marthe' and marked at the bottom with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.No longer availableDim. h 8.5 cm 115 gramEstimate: € 80 / 120 -
#380Tavannes watch & CoEen zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.
A pocket watch with silver case, Tavannes Watch Co. Marked 0.800. In protective case.No longer availableDim. 800‰ Ø 5.2 cmEstimate: € 80 / 120
#5Een commode in bretoense stijl, eikenhout, 3 laden.
A Breton-style oak chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#8Gabriels BiljartsEen paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#385Een bijzettafeltje, eikenhouten onderstel met getorste poten en een koperen blad met Egyptische taferelen.
A side table, oak base with twisted legs and a copper top decorated with Egyptian scenes.No longer availableDim. h 55 x Ø 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#125Gaetano SciolariEen vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.
A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s.No longer availableDim. h 65 x Ø 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#106SarouckEen Iraans handgeknoopt tapijt.
An Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 248 x 198 cmEstimate: € 150 / 250 -
#90Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#66Een Italiaanse buikcommode in marquetterie met 3 laden.
An Italian commode in marquetry with 3 drawers.No longer availableDim. 74 x 84 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#95Een 18kt witgouden damesring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct. E VVS en diamanten princes cut met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. E. VVS.
An 18kt white gold ladies' ring featuring brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 carats, graded E VVS, and princess-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 carats, also graded E VVS.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#350Butex SwissEen 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband. In werkende staat .
An 18 kt yellow gold ladies' watch with filigree work and leather wristband. In working condition.No longer availableDim. Bruto: 14,40 gEstimate: € 150 / 200 -
#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Provencal view", a drawing, pastel on paper, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 60 / 80