Similar lots by type
-
#381
Een set van twee Chinees porseleinen dekselvazen, famille-rose, met fauna en flora in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#97Raymond Chevalier
Een zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).
-
#351
Een set van 2 polychrome geglazuurde haanvormige terrines in majolica.
-
#153Aligi Sassu
“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
-
-
#333Valmazan
“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
-
#313Vileroy & Boch
Een 5-armige kristallen kandelaar. Onderaan gemerkt en gelabeld.
-
#81
De Hoorn des overvloeds. Een buffelhoorn met Ramskop en verguld bronzen ornamenten versierd, door een Putto gedragen.
-
#77
Een grote kristalglazen vaas met gesculpteerd geometrische patronen.
-
#43
Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
-
#373
Een Chinees porseleinen vaas met 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
-
#358
Een lot van vier Britse kepi’s bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#317Val Saint Lambert
Een midcentury tafellamp met kleurloos kristallen voet. Gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
-
#293
Een driedelig schouwgarnituur in marmer en koper bestaande uit een klok en twee kandelaars. De klok draagt het opschrift H. Six Bruges.
-
#147Christofle
Een bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
Place a bid ›Estimate: € 800/1200 -
-
#368
Een lot van 2 Franse Gendarmerie Officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
-
#337Val Saint Lambert
Een art-deco vaas in kleurloos persglas, gemerkt Val Saint Lambert.
-
-
#101Susan Luppino
“Cavallo”. Een brons gegoten beeldje van een gestileerd paard. Onderaan gesigneerd en genummerd 56/200.
-
#393luc Van De Vyvere
“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
-
#323
Een lot van 3 art-deco aardewerken stukken bestaande uit een pique fleur gemerkt Bergen, een karafje gemerkt Coceram en een kannetje van Dubois.
-
#399
Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 doune pet.
-
#59
Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
Place a bid ›Estimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#21Capodimonte
Een vintage porseleinen tafellamp met beeld van een meisje met 2 duiven en gestoffeerde kap. Gemerkt en gelabeld Capodimonte. Onderaan gesigneerd.
-
#378
Een lot van vier Franse kepi’s waaronder het vreemdelingenlegioen.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#321Kaiser W. Germany
Een set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Yokohama’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
-
#93
Een set vazen in gecraqueleerd aardewerk en bronzen voet in Art-Nouveau stijl. Onderaan gemerkt JBT 1906.
-
#297
Een koperen stalamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.
-
#383
Een lot van 3 Satsuma porseleinen vazen, waarvan 1 dekselvaas. Allen met figuratief decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#1Volkstedt Karl Ens
“Fazantenpaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Medio 1920-1940, Duitsland.
-
#291
Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.
-
#23
Een bolvaas, Boch Freres La Louviere door Raymond Chevalier. Handbeschilderd met een bloemendecor.
-
#308
Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijhorende kapjes.
-
#387Abdallah
Een antieke messing gehamerde theekan. Vermoedelijk Toeareg, begin 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
-
#48
“Fishtail”. Een meerkleurig vintage vaasje in Murano Sommerso glaspasta. Gelabeld.