#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
"Storm coming" - A painting, oil on canvas. Signed at the top. Attached is an art book titled "Staf van Elzen" by Denijs Peeters.No longer availableDim. 45 x 60cmEstimate: € 200 / 250 -
#317Een boek met modeprenten uit het begin van de vorige eeuw achteraan gemerkt ‘Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin’ met op de cover ‘Printemps 1914-...’.
A book with fashion prints from the early 20th century, marked 'Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin' on the back, and 'Printemps 1914-...' on the cover.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#337Een lot van drie boeken met telkens een gebundelde jaargang van ‘De Stad Antwerpen’, deel 1 van maart 1929 tot maart 1930, deel 2 van maart 1930 tot maart 1931 en deel 3 van maart 1931 tot maart 1932.
A lot of three books, each containing a bundled year of 'De Stad Antwerpen', part 1 from March 1929 to March 1930, part 2 from March 1930 to March 1931, and part 3 from March 1931 to March 1932.No longer availableDim. h 38 x b 29 cmEstimate: € 60 / 80
#397“Boeddha met vier emoties.” Bronzen hoofd, onderaan met zegel.
"Buddha with four emotions." Bronze head, bottom with seal.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#495Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.
#102Jean Baptiste De Roy“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#589Een spiegel met een vergulde houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. h 107 x b 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#639Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#118DelvauxEen vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.
#214Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
#260Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één centrale diamant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#250Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold, with Flemish heart set with one old cut diamond.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 500 / 600