#337Een lot van drie boeken met telkens een gebundelde jaargang van ‘De Stad Antwerpen’, deel 1 van maart 1929 tot maart 1930, deel 2 van maart 1930 tot maart 1931 en deel 3 van maart 1931 tot maart 1932.
A lot of three books, each containing a bundled year of 'De Stad Antwerpen', part 1 from March 1929 to March 1930, part 2 from March 1930 to March 1931, and part 3 from March 1931 to March 1932.No longer availableDim. h 38 x b 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#317Een boek met modeprenten uit het begin van de vorige eeuw achteraan gemerkt ‘Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin’ met op de cover ‘Printemps 1914-...’.
A book with fashion prints from the early 20th century, marked 'Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin' on the back, and 'Printemps 1914-...' on the cover.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
"Storm coming" - A painting, oil on canvas. Signed at the top. Attached is an art book titled "Staf van Elzen" by Denijs Peeters.No longer availableDim. 45 x 60cmEstimate: € 200 / 250
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.
#225Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#385Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
#636Een rode lederen relax fauteuil.
A red leather recliner chair.No longer availableDim. 113 x 76 x 76cmEstimate: € 80 / 120 -
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120