#337Een lot van drie boeken met telkens een gebundelde jaargang van ‘De Stad Antwerpen’, deel 1 van maart 1929 tot maart 1930, deel 2 van maart 1930 tot maart 1931 en deel 3 van maart 1931 tot maart 1932.
A lot of three books, each containing a bundled year of 'De Stad Antwerpen', part 1 from March 1929 to March 1930, part 2 from March 1930 to March 1931, and part 3 from March 1931 to March 1932.No longer availableDim. h 38 x b 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
"Storm coming" - A painting, oil on canvas. Signed at the top. Attached is an art book titled "Staf van Elzen" by Denijs Peeters.No longer availableDim. 45 x 60cmEstimate: € 200 / 250 -
#317Een boek met modeprenten uit het begin van de vorige eeuw achteraan gemerkt ‘Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin’ met op de cover ‘Printemps 1914-...’.
A book with fashion prints from the early 20th century, marked 'Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin' on the back, and 'Printemps 1914-...' on the cover.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 80 / 120
#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#183“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Dark patine bronze figure on a marble stand. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#617Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#138“Moeder Gods, Vreugde voor alle lijdenden”. Een icoon op paneel. 19e eeuws, met certificaat.
"Mother of God, Joy for all the Suffering". An icon on panel. 19th century, with certificate.No longer availableDim. 36 x 31cmEstimate: € 250 / 350 -
#287Nachet à ParisEen 19de eeuwse microscoop met stolp. Genummerd ‘XIII’
A 19th century microscope with bell jar. Numbered 'XIII'No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#42“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Draagt signatuur onderaan “Eug. vd Linden ‘52-53”.
"Heather View". A painting, oil on canvas. Bears signature at the bottom "Eug. vd Linden '52-53".No longer availableDim. 43 x 54cmEstimate: € 50 / 100 -
#27Een lot verzilverde voorwerpen. Een etui met 12 verzilverde oestervorken. 6 vorkjes, een Turks spiegeltje, een kleine bonbonière op voet. Een schaal in de vorm van een schelp. Een metalen tasje, en een sauskommetje. En een wierookbrandertje. En een pollepel. En een serveervork.
A lot of silver-plated items. A case with 12 silver-plated oyster forks. 6 small forks, a Turkish mirror, a small bonbonniere on a base. A dish in the shape of a shell. A metal bag, and a sauce boat. And an incense burner. And a ladle. And a serving fork.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#251Een geslepen kleurloze kristallen vaas met bloemendecor. Boheems.
A cut colorless crystal vase with floral decoration. Bohemian.No longer availableDim. h 40 cm Ø 23,5 cmEstimate: € 40 / 50