#600
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#473Kings
Een troebadoersstaf van zwartgelakt hout en verchroomd metaal. Gemerkt.
Bâton de troubadour en bois noirci et métal chromé. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#724
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#793
#88
Tinnen klepkan met keuren van Ath. XIXde eeuw
Pichet couvert en étain d’Ath. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 30/50 -
#2
Een sac-à-perles in Lodewijk XV van geel koper en mauve en kleurloos glas.
#546
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale driepoot met een marmeren blad. XIXe eeuw.
Table ronde en acajou sur tripode central et à tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 400/600 -
Een parelsnoer met een zilveren sluiting.
Collier de perles à fermoir en argent.No longer available -
#447Bentley
#114Edgard HeirmanPeriod: °1919
“Kruisbeeld bij de weg” en “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Croix au bord d’un chemin” et “Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#276
Coiffeuse en noyer sculpté de style baroque à quatre tiroirs et à tablette en marbre rouge.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#792
Een eikenhouten tweedeurskastje in Régencestijl met onderaan twee laden.