Similar lots by type
-
#203“Keizer en keizerin”. Twee beelden van gesculpteerd massief ivoor. Chinees werk, begin XXde eeuw. Op houten sokkels.
”Empereur et Impératrice”. Deux statues en ivoire massif sculpté. Travail chinois, début XXème siècle. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#167Een grote Chinese snuffbottle van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor in de vorm van een man met een haan. Eind XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd. Met rapport.
Un grand flacon à priser chinois en ivoire polychrome sculptée sous forme d’un homme et d’un coq. Fin XIXème siècle. Signature à la base et avec certificat.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 260 / 280
Other lots in this auction
-
#143Kubistisch personage. Witmarmeren sculptuur. Klein letsel.
”Personnage cubique”. Une sculpture en marbre blanc. Petit dégât.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 180 / 220 -
#422Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vlaaikensgang”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vlaaikensgang”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#196Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissncestijl met twee grote paneeldeuren onderaan en twee kleine paneeldeuren bovenaan, geflankeerd door twee uitsparingen met galerijtjes.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance à deux grandes portes panneaux en dessous et deux petites portes panneau au dessus, flanquées de galeries ajourées.No longer availableDim. 255 x 140 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#401Pallme KönigEen art nouveau vaas van gesatineerd glas met groen decor en met koperen montuur met guirlandes. Tsjechië, omstreeks 1900.
Un vase Art Nouveau en verre satiné, décor vert et montures en cuivre de guirlandes. Tchèque, +- 1900.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#370Godin-Lemaire, LaekenEen gietijzeren kachel.
Un poêle en fonte.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#390Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.
Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#10Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 180 / 230 -
#345Een 18 karaats geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 180 / 250 -
#121Delvaux, BruxellesEen handtas van zwart leder met een geweven motief. Met spiegeltje en aankoopbewijsje. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir noir à motif tissé. Avec petit miroir et reçu d’achat. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#303Een platte balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in reliëf op blauwe fond.
Un vase balustre plat en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs sur fond bleu.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#427Een grote ronde tinnen schotel en een op elektriciteit gemonteerde kandelaar in barokke stijl.
Deux grands plats ronds en étain et un candélabre Baroque monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 95; Ø: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#69Georges Oudot“Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 89/150 buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 89/150 hors planche.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 40 / 50

