Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.

Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.

Un lot de cinq miniatures en ivoire peint à la main et encadrements en ivoire.
Dim. 14,5 x 12 cm
SKU: 1911190164.
Category: ivoor.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #164
Estimate: € 260 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #203

    “Keizer en keizerin”. Twee beelden van gesculpteerd massief ivoor. Chinees werk, begin XXde eeuw. Op houten sokkels.

    ”Empereur et Impératrice”. Deux statues en ivoire massif sculpté. Travail chinois, début XXème siècle. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #167

    Een grote Chinese snuffbottle van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor in de vorm van een man met een haan. Eind XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd. Met rapport.

    Un grand flacon à priser chinois en ivoire polychrome sculptée sous forme d’un homme et d’un coq. Fin XIXème siècle. Signature à la base et avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 260 / 280

Other lots in this auction

  • #147

    “Abstracte marine”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.

    ”Marine abstraite”. Techniques mixtes. Signée et datée ‘54.
    No longer available
    Dim. 34 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #112
    François Flameng

    “Napoleontische veldslag”. Een XIXde eeuwse gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Bataille Napoléon”. Une gravure du XIXème siècle. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 53 x 82 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #418

    “Le petit echo de la broderie”. Drie delen met gebundelde jaargangen. 1904, 1905, 1906 & 1909.

    ”Le petit echo de la broderie”. Trois parties, reliures des années 1904,1905,1906 & 1909.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #342
    Jo Delahaut
    Period: 1911-1992

    “Compositie. Quel triomphe...”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 69/100.

    ”Composition. Quel triomphe”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 69/100.
    No longer available
    Dim. 34 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #128

    Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.

    Une grande paire de cornes de boeuf sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #106

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #87

    Een art nouveau bureaulamp van verkoperd tin met een nautilusschelp als kap.

    Une lampe de bureau Art Déco en étain cuivré et une coquille Nautilus comme abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #48

    Een gebeeldhouwd jaden groep in de vorm van een vogel en pioenen.

    Un groupe en jade sculptée sous forme d’oiseaux et de pivoines.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202
    Alfons Waterschoot
    Period: 1931-2008

    “Aanval der adelaars”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Jan Feyt.

    ”Attaque par les aigles”. Huile sur toile. D’après un exemple par Jan Feyt.
    No longer available
    Dim. 120 x 170 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #64
    Frank Mortelmans

    “Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Montagne de livres”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #389

    Een lot van drie landschappen, waarbij twee op paneel en één op doek. Allen gesigneerd.

    Un lot de trois paysages, dont deux sur panneaux et un sur toile. Signés.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 & 25 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #73
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de candélabres hexagonaux en cristal incolore taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More