Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.

Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.

Lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire.
Dim. h: 9 - 19 cm
SKU: 0602180408.
Category: Porselein.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #408
Estimate: € 25 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #547

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #161

    Twee cachepots van Sèvresporselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen in vergulde uitsparingen en op kobaltblauwe fond. Met verguld koperen montuur en voet. Onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.

    Deux cache-pot en porcelaine de Sèvres à décor polychrome de personnages et de fleurs dans des cartouches dorées sur fond bleu cobalt. Montures en cuivre doré. Marque sous la base. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #399
    Royal Albert Bone China

    Een lot van 10 diverse kopjes en schoteltjes van Engels porselein. Met polychrome bloemenmotieven.

    Lot de 10 tasses et soucoupes divers en porcelaine anglaise. Motifs de fleurs polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #879
    Albath & Kaiser

    Een lotje Beiers porselein, bestaande uit een balustervaasje, een taartschotel en een taartschep, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un lot d’objets en porcelaine de Bavière comprenant un petit vase balustre, un plat à tarte et pelle à tarte, avec un décor fleuri polychrome et dorures.
    No longer available
    Dim. h: 29 & Ø; 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #1098

    Een lot van acht schenkkannetjes van lusterware. Derbyshire.

    Un lot de huit verseuses en lusterware. Derbyshire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #380

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #681

    Twee verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #931
    Royal Dux

    “Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.

    “Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #578

    Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.

    Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 48,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1058

    Een terrine van monochroom wit porselein. Zonder lepel.

    Terrine en porcelaine monochrome blanche. Sans louche.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #234
    Limoges

    Een siervaas van meerkleurig en deels verguld porselein.

    Vase décoratif à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #911

    Drie porseleinen kandelaars. Brussels porselein met florale versieringen. een paar enkelvoudige kandelaars en één met vijf lichtpunten.

    Trois chandeliers en porcelaine. Porcelaine de Bruxelles avec décor fleuri. Deux chandeliers et un chandelier à cinq points lumineux.
    No longer available
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1093

    Een lot Beiers porselein, bestaande uit een terrine met vergulde randen, vier verschillende kopjes met ondertasjes en vier schaaltjes met decors van de vier jaargetijden. Allen gemerkt.

    Lot de porcelaines de Bavière comprenant une terrine aux bords dorés, quatre tasses et soucoupes diverses et quatre petits plats aux décors des quatre saisons. Marques sous les bases.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #633

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.

    Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #1091

    Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.

    Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1073
    Vacchetti Essevi

    “Biddende vrouw”. Een buste van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    ”Femme priante.” Un buste en porcelaine italienne polychrome. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #747

    Een Imari theesetje, bestaande uit een theepot, een suikerpot en een kommetje. Enkele haarscheuren en kleine beschadigingen. Japan, XIXe eeuw.

    Un service à thé Imari, comprenant une théière, un sucrier et un pot. Quelques dégâts. Fin XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #661

    Twee porseleinen borden, waarbij een Chinees blauw-wit en een meerkleurig Europees bord met guirlandedecor. Het eerste XIXe eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine, dont une bleue et blanche de Chine, l’autre en porcelaine polychrome avec décor de guirlandes, Europe. Début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #651

    Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.

    Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #751
    Goebel

    “Drie meisjes”. Een groep van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel.

    ”Trois filles”. Un groupe en porcelaine polychrome d’après une oeuvre de M.I.Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #663

    Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.

    Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #812
    M.I. Hummel

    Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein. Gesigneerd.

    Lot de quatre statuettes en porcelaine polychrome. Signées.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 - 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #903

    Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.

    Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #913
    Capodimonte

    “Jongen met watermeloen”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    ”Garçon et pastèque.” Une statue en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 45

Other lots in this auction

  • #407
    Murano

    Een clown van meerkleurig glaspasta.

    Clown en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #297

    Een punchbowl met kroezen en een schenkkan van Keuls aardewerk met polychroom decor.

    Bol à punch et chopes et une verseuse en grès de Cologne à décor polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #424

    Een lot van achttien meerkleurige beeldjes met stripfiguren uit de reeks van Suske en Wiske. Uitgegeven door Standaard Uitgeverij, Antwerpen.

    Lot de dix-huit statuettes polychromes de personnages des bandes dessinées Bob et Bobette. E. Standaard Uigeverij Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 100
  • #567

    Een zeshoekige vaas van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met een decor van planten en voorwerpen in reliëf.

    Vase hexagonale en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine. Décor de plantes et d’objets en relief.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #526

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #551

    Grote ivoren meisjesbuste. Afrikaans werk, begin XXste eeuw. 2,3 kg.

    Grand buste de jeune fille en ivoire. Travail africain, début du XXe siècle. 2300 g.
    No longer available
    Dim. H. 23,5 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #40

    Vier verschillende halssnoeren en een hanger van gesculpteerd ivoor. Afrikaans werk, begin XXste eeuw.

    Quatre colliers et un pendentif en ivoire sculpté. Travail africain, début XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #251

    Twee zilveren schaaltjes met randen in accolade. Gemerkt van Delheid.

    Paire de plats en argent massif aux rebords en accolade. Poinçons de Delheid.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm en 552,37 g
    Estimate: € 200 / 260
  • #729

    Een schenkkan met vier bijpassende pullen van meerkleurig Frans aardewerk. Op bijpassend dienblad.

    Une verseuse et quatre godets en faïence de France. Le tout sur le plateau assorti.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #1004

    “Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont en Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Vijf diverse topografische gravures. XVIIIe eeuw.

    “Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont et Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Cinq gravures topographiques. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #465

    Een fauteuil van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XVI-stijl met fluwelen bekleding.

    Fauteuil en bois sculpté de style Louis XVI, recouvert de velours.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #957

    Een lot diverse kristallen vazen, bestaande uit een blauwe, een mauve en drie kleurloze.

    Un lot de vases en cristal divers comprenant un vase bleu, un mauve et trois vases incolores.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More