Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.

Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.

Lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire.
Dim. h: 9 - 19 cm
SKU: 0603180835.
Category: Porselein.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #835
Estimate: € 25 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #561

    Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.

    Une théière hexagonale en porcelaine de Chine avec des personnages en décor famille rose. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #598

    Een paar Chinese tuinstoeltjes van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap.

    Deux petites chaises de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 600 / 750
  • #633

    Een grote siervaas van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor en met koperen monturen.

    Un grand vase en porcelaine polychrome et doré avec un décor de fleurs peint à la main et montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #581

    een balustervaas van lillakleurig Chinees porselein met een verguld reliëfdecor van een geisha en een wijze in een cartouche. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine lila avec un décor en relief doré d’une geisha et d’un sage, en cartouche.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #641

    Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.

    Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #597

    Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.

    Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 650 / 1000
  • #403
    Limoges

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?

    Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #603

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een perzikstruik.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un pêchier.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #638

    Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    Une statue représentant Guan Yin en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #563

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes en met vleermuizen op het deksel.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de chauves-souris et fous.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #263

    “Musicerende koppels”. Twee groepjes van resp. wit biscuit en blauw en wit porselein.

    ”Couples musicaux”. Deux groupes en biscuit blanc et porcelaine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #657

    Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Schilfer.

    Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #583

    Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.

    Un plat en porcelaine de Chine avec un décor de fleurs bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #631

    Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de pots en forme de losange en porcelaine de Chine bleu clair. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #407

    Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een luciferhouder, een suikerpot, een asbak, een doosje in de vorm van een ei en zes verschillende beeldjes. Diverse herkomsten, waaronder Wenen, Limoges en Parijs.

    Un lot d’objets en porcelaine et faïence, comprenant un porte-allumettes, un sucrier, un cendrier, une boîte ovoïde et six petites statues différentes. Provenances différentes, dont Vienne, Limoges, Paris.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #591

    Een wandversiering van roodgeglazuurd Chinees porselein in de vorm van een snaarinstrument, versierd met een draak.

    Une décoration murale en porcelaine de Chine rouge en forme d’instrument à corde, décor de dragon.
    No longer available
    Dim. l: 36 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #653

    Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een bloeiende struik.

    Deux assiettes en porcelaine de Chine avec un décor polychrome d’un buisson florissant.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #833

    Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.

    Service à café partiel en porcelaine blanche et dorée comprenant une cafetière, sucrier, pot à lait, bol et cinq tasses et soucoupes. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #628

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kraanvogels.

    Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de hérons.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #643

    Een kraagvaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de -Chine.

    Un vase à col en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit blanc-de-chine.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #579

    Een plaquette van meerkleurig Chinees porselein met een afbeelding van een Guan Yin.

    Une plaquette en porcelaine de Chine avec une représentation de Guan Yin.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #601

    Een zeshoekige jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloesemende takken.

    Une jardinière hexagonale en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des branches florissantes.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #807

    Een grote schouwspiegel, versierd met een decor van saters bij een bron op porseleinen tegels.

    Grand trumeau décoré de satyres près d’une source sur des carreaux en porcelaine.
    No longer available
    Dim. 160 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #637

    Een groep van monochroom wit porselein in de vorm van een fluitspeler op een waterbuffel in de geest van het blanc-de-Chine.

    Un groupe en porcelaine monochrome blanche représentant un joueur de flûte sur un buffle, dans l’esprit blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #778
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een drageoir en een blauw vaasje. Allen gemerkt.

    Un lot d’objets en cristal taillé, comprenant un cendrier vert, un drageoir, et un petit vase bleu. Portent une marque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #139
    Jacques Delvaux
    Period: 1921-2010

    “Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #189
    Joseph Heymans

    “Effet de neige”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1905.

    ”Effet de neige”. Huile sur toile. Signée et datée 1905.
    No longer available
    Dim. 100 x 150 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #795

    Twee mahoniehouten stoelen in Regencystijl, bekleed met rood fluweel.

    Deux chaises en acajou, style Régence, revêtement en velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #183

    Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.

    Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #483

    Een paar cloisonné vaasjes met houten sokkeltjes. Chinees werk.

    Deux vases en cloisonné sur socles en bois. Oeuvres chinoises.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #361

    Een ceremoniesabel met verguld koperen en ivoren handvat.

    Un sabre de cérémonie avec une poignée en ivoire et cuivre doré.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #622

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #642

    Een eikenhouten koffer. Omstreeks 1800.

    Un coffre en chêne. +- 1800.
    No longer available
    Dim. b: 134 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #69
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.

    ”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #805

    Een groot glasraam met gekleurd glas in lood in vijf houten frames. Tijdperk art deco. Enkele breuken.

    Grand vitrail en verre de couleur dans cinq cadres en bois. Epoque art déco. Quelques accidents.
    No longer available
    Dim. 60 x 258 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #527

    Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.
    No longer available
    Dim. H.68 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More