Similar lots by type
-
#588
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#543Villeroy & Boch, Bonn
Een driedelig kaststelletje van aardewerk met blauw op witte landschapsdecors in cartouches op achtergrond van driehoekjes in Flamant bleu. Onderaan gemerkt.
Une garniture trois pièces en faïence à décors de paysages bleu sur blanc dans des cartouches sur fond de triangles en Flamant bleu. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 22 & 28 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#258
Drie menustaanders van porselein. Twee vormen een zittend Chinees koppel het derde is een jonge kunstschilder met een pallet. Saksen, einde XIXde eeuw.
Trois stands de menu en porcelaine. Deux forment un couple chinois assis, le troisième est un jeune peintre avec une palette. Saxe, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 10 & 7 cmEstimate: € 60/100 -
#15
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#173
Drie biscuit menuhouders versierd in pasteltinten met jongens en een meisje die een bord met vruchten of vissen flankeren. Twee ervan vormen een paar. Omstreeks 1900. Genummerd.
Trois porte-menus en biscuit décorés dans des tons pastel avec des garçons et une fille encadrant une assiette de fruits ou de poisson. Deux d'entre eux forment une paire. Vers 1900. Numérotés.No longer availableDim. H. 16,5 cmEstimate: € 60/90 -
#520
Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75/100 -
#330
Twee sets antilopenhoorns.
Deux paires de cornes d'antilope.No longer availableDim. 29 & 25 cmEstimate: € 80/120 -
#16
Een reeks van zes Engelse mahoniehouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Un ensemble de six chaises en acajou anglais, recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H:97cmEstimate: € 40/60 -
#88
“Paard”. Een bronzen beeld op granieten voetstuk.
Cheval. Une statue en bronze sur un socle en granit.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/160 -
#396
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.
Une robe en soie persane nouée à la main.No longer availableDim. 151 x 92 cmEstimate: € 120/200 -
#513
Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.
Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 21 - 31 cmEstimate: € 60/80 -
#99
“Stilleven met eenden.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux canards. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 55x85cmEstimate: € 120/180 -
#551
Paar glazen vazen, beschilderd decor. Belle époque.
Paire de vases en verre, décor peint. Belle époque.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 40/60 -
#24
“3 mannen”. Een houtsnede. Draagt handtekening ‘Eric Heckel’.
3 hommes. Une gravure sur bois. Porte une signature 'Eric Heckel'.No longer availableDim. 14 x 10,5 cmEstimate: € 40/50