#674Een lot bestaande uit een antieke keramische Lustreware kan en beker met handgeschilderde decoraties in een klassieke stijl.
A lot consisting of an antique ceramic Lustreware jug and cup with hand-painted decorations in a classic style.No longer availableDim. h 11,5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#325Een theaterkijker van messing en parelmoer, inclusief een bijpassend fluwelen tasje, vermoedelijk uit de late 19e tot vroege 20e eeuw, onleesbaar gemerkt, 'Paris'.
A theatergoer of brass and mother of pearl, including a matching velvet pouch, presumably from the late 19th to early 20th century, illegible mark, 'Paris'.No longer availableDim. 8,5 x 3,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#55Een make-up doos met ingebouwde spiegel, afkomstig uit de 19e eeuw, met schildpadmotief.
A makeup box with built-in mirror from the 19th century, featuring a tortoiseshell motif.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 200 / 300 -
#75W.F. KirkpatrickEen set antieke botermessen met handvatten van parelmoer in een rood stoffen etui, met details in zilver en afkomstig uit de Victoriaanse periode. Toegevoegd een beschadigde zilveren suikertang (800.‰)
A set of antique butter knives with mother-of-pearl handles in a red fabric case, featuring silver details and originating from the Victorian period. Also included is a damaged silver sugar tong (800‰).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#435Een luchtertje en twee bijpassende appliques met glazen pendeloques.
A small chandelier and two matching wall sconces with glass pendeloques.No longer availableDim. H: 50cm & 24cmEstimate: € 40 / 60 -
#295Een verzilverd theeservies bestaande uit een theepot, een koffiepot, een melkkan en een suikerpot, uitgevoerd in een art deco stijl, vervaardigd uit verzilverd metaal, daterend uit de vroege 20e eeuw, gemerkt met het nummer 5834.
A silver-plated tea set consisting of a teapot, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl, executed in an art deco style, made of silver-plated metal, dating from the early 20th century, marked with the number 5834.No longer availableDim. +h 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Een verzilverde schaal met twee handgrepen, gekenmerkt door een barokke stijl met gedetailleerd ajourwerk, daterend uit de late 19e eeuw.
A silver-plated dish with two handles, characterized by a baroque style with intricate openwork, dating from the late 19th century.No longer availableDim. 21 x 37,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#587Een keramische schaal in een rustieke stijl met een reliëfdecoratie in het centrum, mogelijk een bakvorm.
A ceramic bowl in a rustic style with a relief decoration in the center, possibly a baking form.No longer availableDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#65Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#699Twee vintage bureaulampen met messing kappen en houten voetstukken, mogelijk uit het midden van de 20e eeuw.
#463Twee antieke aardewerken kommen, naar de Song-dynastie.
#645Een aardewerken bord in Delfts blauw stijl, versierd met florale en geometrische motieven en een pauwstaartmotief, vermoedelijk uit het begin van de 19e eeuw.
An earthenware plate in Delft blue style, decorated with floral and geometric motifs and a peacock feather motif, likely from the early 19th century.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde vogel”. Een kleurenlitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.
"Stylized bird". A color lithograph on paper. Signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 76 x 61 cmEstimate: € 100 / 200 -
#588Een paar 19e-eeuwse Chinese exportporseleinen borden in famille rose-stijl, handbeschilderd met bloemmotieven en vergulde randen.
A pair of 19th-century Chinese export porcelain plates in famille rose style, hand-painted with floral motifs and gilt edges.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 80 / 100
#147Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#139Henry RulPeriod: 1862 - 1942“Lente”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd Henry Rul en gedateerd ‘37.
"Spring". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed Henry Rul and dated '37.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#669Een set van 2 vintage vazen, ca. 1960, in meerkleurig aardewerk. Gemerkt W. Germany.
A set of 2 vintage vases, circa 1960, in multicolored earthenware. Marked W. Germany.No longer availableDim. h 24 en h 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#578Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.
#148Een lot van zeven stuks gevarieerd zilverwerk bestaande uit twee theepotten, een melkkannetje, een beker, twee kristallen schaaltjes met zilveren rand en voet en een serveertang. Behalve de beker en het melkkannetje alles voorzien van zilverkeuren.
#296Een massief houten, zwart gelakte pied de stalles.
#253Een art-deco beeld in zamak op marmer voorstellend 2 herten. Gesigneerd in het marmer ‘Gilot’.
An art-deco sculpture in zamak on marble depicting 2 deer. Signed on the marble 'Gilot'.No longer availableDim. 42 x 66 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#258“Pilote. Schipper met roer”. Een beeld van zamak met houten sokkel. Getiteld en gesigneerd Xavier Raphanel.
"Sailor with rudder". A sculpture made of zamak with a wooden base. Marked Pilot. Signed X. Raphanel.No longer availableDim. H: 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#390Een paar witgouden oorbellen bezet met twee centrale saffieren van 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of white gold earrings set with two central sapphires of 0.64 ct. each and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#312J. Van Lier“Dorpszicht met hooischoven”. Olieverf op doek, gesigneerd J. Van Lier.
"Village view with haystacks". Oil on canvas, signed by J. Van Lier.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#58Een mahoniehouten bestekkist, George III stijl, met marqueterie schelp binnenin. Enkele barstjes in het houtwerk. Vroeg 19e eeuws.
A mahogany cutlery box, George III style, with shell marquetry inside. Some cracks in the woodwork. Early 19th century.No longer availableDim. 35 x 27 x 21 cmEstimate: € 80 / 120