Other lots in this auction
-
#108
Groot dienblad van verzilverd metaal. Met handvaten en versierd met engeltjes in reliëf op de rand. Gemerkt Mills.
Un grand plateau en métal argenté. Avec poignées décoration d’anges en relief sur le rebord. Marque Mills.No longer availableDim. 74,5 x 48 cmEstimate: € 120/180 -
#211
Een sierkruik van meerkleurig glas met een geëtste decor van wijnbladeren en versierd met twee huisjesslakken. Draagt merkteken ‘Daum, Nancy’.
Une carafe de décoration en verre polychrome et décor gravé de feuilles de vigne et deux escargots. porte la marque ‘Daum, Nancy’.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 450/550 -
#77Sheffield
Een driedelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à thé et café en trois pièces sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#269Oscar VerpoortenPeriod: 1895 - 1948
“Plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vue campagnarde”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 43 x 35 cmEstimate: € 150/200 -
#95
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct. en vier grijze parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 11,70 gEstimate: € 1500/1600 -
#369
“Portret van Jean Baptiste Nicolle te 1858”. Olieverf op doek. We voegen hierbij toe: “Hommage à Napoléon 1er”. Twee vergulde laurierbladeren in empire kadertje. Gesigneerd door Jean Baptiste Nicolle op 2 april 1861. Met waszegel.
”Portrait de Jean Baptiste Nicolle 1858”. Huile sur toile. Nous ajoutons: “Hommage à Napoléon 1er”. Deux lauriers dorés dans un cadre Empire. Signé par Jean Baptiste Nicolle le 2 avril 1861. Avec cachet en cire.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 100/120 -
#640
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#152Victor GilsoulPeriod: 1867 - 1939
“Watermolen in Vlaanderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moulin à eau, Flandres”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 250/400 -
#893Aynsley
Een Engels theeservies van wit, kobaltblauw en verguld porselein, bestaande uit theekopjes met onderschoteltjes en met bordjes. Compleet voor twaalf personen.
Un service à thé anglais en porcelaine cobalt, blanche et dorée, comprenant tasses et sous-tasses et assiettes. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#673
Een tuinstoel in Chinees polychroom porselein, met sokkel.
Une chaise de jardin en porcelaine chinoise polychrome, avec socle.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#441
Twee boeken met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog:- “Het Oostfront”. Will Fowler. Ed. Amber books. London, 2001.- “De hel van Stalingrad”. Stephen Walsh. Ed Amber books. London, 2000.
Deux livres en relation avec la Seconde Guerre Mondiale:- “Het Oostfront”. Will Fowler. Ed. Amber books. Londres, 2001.- “De hel van Stalingrad”. Stephen Walsh. Ed Amber books. Londres, 2000.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#323Val St. Lambert
Een reeks van zes glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Gemerkt onderaan. We voegen er karaf in dezelfde stijl aan toe. Jaren ‘70.
Une série de six verres en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une carafe du même style. Années ‘70.No longer availableDim. h: 20 & 36 cmEstimate: € 200/240