Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.

Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.

Lot de cinq vases en cristal incolore dont un de Bohème à cerclage en métal doré.
216
+- h 25 cm
Estimate: 3550
Catalogue #216
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #274

    Twee metalen modelvliegtuigjes: - Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.

    Deux maquettes d'avions en métal : - Schuco 'Star Jets' - Northwest Boeing 727-100. Échelle 1/500. Dans la boîte d'origine. - KLM Lockheed Super constellation "Le Hollandais volant". Échelle 1/200. Roue de nez manquante. Sans boîte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #197

    Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.

    Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #68

    Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.

    Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 - 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #273

    Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.

    Un plateau en laiton argenté à bord ajouré et décor gravé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #97

    Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.

    Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur piédouche (endommagement au bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6, 18 & 26 cm
    Estimate: € 24 / 28
  • #22

    Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.

    Vide-poche/cendrier en bronze à décor en relief d'un cerf dans la forêt entouré d'un fusil de chasse et d'un cor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #38

    Een lot van twee glazen karaffen. De grotere met een randschilfer op de nek en stop.

    Lot de deux carafes en verre. Le plus grand avec un éclat sur le col et le bouchon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 & 23,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #186

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.

    "Guan Yin avec lotus". Une figurine en porcelaine blanche monochrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #135
    Herra

    “De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.

    "Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #72

    Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.

    Vase en verre incolore à bord doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #61

    Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.

    Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #277

    Een grote en gevarieerde partij lego allerlei.

    Un lot important et varié de Lego de toutes sortes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 45
  • #271

    Een gebeeldhouwd houten Christus op kruis.

    Un Christ en bois sculpté sur une croix.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #5

    Een kleurloos glazen drageoir.

    Un drageoir en verre incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #21

    Een lotje tin, bestaande uit een grote schotel, een bord en een wijwaterbakje.

    Lot d'étain, composé d'un grand plat, d'une assiette et d'un bénitier.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #257

    Een fantasiezwaard met wandplaat.

    Une épée fantaisie avec plaque murale.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 100 & 105 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #266

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #268

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #66

    Een lot varia, bestaande uit vijf pijpen, een bedevaartssouveniertje, een pillendoosje van parelmoer en twee gebedsboekjes met benen kaft.

    Lot divers, composé de cinq pipes, un souvenir de pèlerinage, un pilulier en nacre et deux livres de prières avec couvertures en os.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #67

    Een antieke fotocamera. Omstreeks 1905. In tas.

    Un appareil photo ancien. Vers 1905. dans son étui.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #156

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #299

    “De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.

    "La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #267

    Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.

    Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #89

    “Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.

    Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h3.cm x 27cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #146

    Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.

    Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #207

    Een aardewerken dekselvaas met meerkleruig en verguld decor.

    Vase à couvercle en faïence à décor multicolore et doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #272

    Lot 2 vazen, keramiek, bloem en bladeren patroon.

    Lot 2 vases, céramique, motif fleurs et feuilles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h43cm x b25cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #255

    Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.

    Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #228

    “Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.

    « Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een lot van drie stillevens. Paneel. Draagt handtekening.

    Lot de trois natures mortes. Panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm & 30 x 40 cm & 50 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #155
    Victor Gilsoul

    “De Spaanse Brug te Brugge”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 26/30.

    "Le Pont d'Espagne à Bruges". Gravure. Signée et numérotée 26/30.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 298 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #176
    Anna Club Plush

    Een pluchen kat. Gemerkt.

    Un chat en peluche. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More