#652Drie chromolitho’s met mooie jonge vrouwen uit verschillende periodes.
Three chromolithographs with beautiful young women from different periods.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#678Anton PieckEen lot van 36 tekeningreproducties met diverse ontwerpen. Bijgevoegd een boek “Anton Pieck, Zyn leven - Zyn werk”.
A lot of 36 drawing reproductions with various designs. Attached is a book “Anton Pieck, his life - his work”.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#287Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.
A large lot of silver-plated cutlery in 7 original cases. Consisting of: A cake server, 3 sets of 12 and 1 set of 6 forks. 4 sets of 12 and 1 set of 6 spoons, 12 lobster forks, a set of 'toi et moi' napkin rings, sets of small spoons of resp. 12, 6, 2 and 2 in number, and 12 small forks.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#76Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#372“Twee rode meisjes met ijsje.” Gemengde techniek. Draagt handtekening. Beschadiging aan het rechter oog van de rechtse figuur.
“Two red girls with ice cream.” Mixed technique. Bears signature. Damage to the right eye of the figure on the right.No longer availableDim. 62 x 51 cmEstimate: € 600 / 800 -
#285Een Art Deco zilveren brievenopener met ivorine lemmet. In originele etui.
An Art Deco silver letter opener with ivorine blade. In original case.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#318Willy VandersteenEen lot van 18 strips van Suske en Wiske. Waaronder vijf eerste drukken: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”
A lot of 18 comics from Suske en Wiske. Including five first editions: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#432Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Drie inkttekeningen op papier. Alledrie gesigneerd en gedateerd 1971 & 1972.
“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Three ink drawings on paper. All three signed and dated 1971 & 1972.No longer availableDim. 36 x 23 & 20 x 46 cmEstimate: € 60 / 70