#366
Een presenteervitrine uit notenhout, met gesculpteerde bovenrand.
#704
#401Stefano Giovannoni
Een vintage fruitschaal. “Alessie Fruit Mama”. Geoxideerd.
#192
Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø79cmEstimate: € 150/200 -
#630
Een lot van 4 gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.
A lot of 4 sculpted wooden armchairs with upholstered seat and back.No longer availableDim. 90 x 47 x 55cmEstimate: € 40/60 -
#500
#546
Een Oosters wollen tapijt.
#291Böhm
Een zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
#332
Een verzilverde kerkkandelaar .
#441
Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80/100 -
#71Christofle, Acier
Een bestek van staal voor 8 personen, 78 stuks (een grote en een kleine vork ontbreken).
Steel cutlery for 8 people, 78 pieces (a large and a small fork are missing).No longer availableEstimate: € 100/200 -
#238Raymond Candries
Een gesculpteerd mahoniehouten beeld van Maria in gewaad met slang. Achteraan gesigneerd “Candries Raymond 22-11-77”.
A carved mahogany statue of a Holy Mary in a robe with a snake. Signed on the back "Candries Raymond 22-11-77".No longer availableDim. 59cmEstimate: € 200/240