#449Dees De Bruyn
“Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portrait of a singer.” Lithograph numbered 22/35. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 82 cmEstimate: € 100/120 -
#483
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.
#651
Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .
#302Martin WallaertPeriod: °1944
“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 45 x 52 cmEstimate: € 35/45 -
#94
Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.
#618
Art deco vaas van bruin gemouleerd glas. Op de voet gemerkt: Daum Nancy, France. Kleine schilfer aan de voet.
#677Bergen
Een porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 40/60 -
#705
#228Vic Gentils
“Apostolorum Limina”. Bronzen drieluik. Gesigneerd en met opdracht aan Paus Paulus VI. D.D. 1975
“Apostolorum Limina”. Bronze triptych. Signed and dedicated to Pope Paul VI. D.D. 1975No longer availableEstimate: € 240/300 -
#291Böhm
Een zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
#179
Een eiken kerkbank in gotische stijl met een bijhorend voetbankje .
#569Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991
“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 100/120