#273Een houten regulateur.
Régulateur en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 60 -
#373Een lot van vijf klokjes.
#133Een pendule in Lodewijk XV-stijl in Italiaanse fineer en koper.
#31Een lot van vier klokjes.
#256Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.
#93Een éénjaarklok van messing onder stolp.
#101Een schouwpendule van onyx en koper in Empirestijl.
#43Drie verschillende kleine koekoeksklokjes.
#123Een notenhouten regulateur.
Régulateur en noyer.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 40 / 60
#435Een luchtertje van metaal en kristal met vijf lichtpunten.
Un petit lustre en métal et cristal à cinq points lumineux.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#18Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableDim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#518Liggend leeuwtje van rood koper met groen patina. Mogelijk Perzische archeologische vondst.
Un petit lion couché en cuivre avec patine verte. Possiblement tpièce de fouille archéologique persane.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#99Albert Steel“Winters zicht”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Vue hivernale". Huile sur carton. Signé et daté '70.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50 / 100 -
#383Een lot koper bestaande uit twee olielampen, een pepermolen, een bewerkt kistje een brievenopener, een wijwatervatje en enkele kleine figuurtjes.
Un lot d'objets en cuivre comprenant deux lampes à huile, un poivrier, un coffret, un coupe-papier, un bénitier et quelques figurines.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#188Een bronzen beeld van een jonge fluitspeler naar en met handtekening Auguste Moreau.
#528Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en rozen.
Un vase balustre en porcelaine chinoise avec décor polychrome de roses et floraisons.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#126Een art nouveau buffet met opzet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenaan étagère, onderaan een centrale deur, vier kleine en een grotere lade in de gordel en legplanken aan de zijkanten.
Un buffet art nouveau, la partie dessus en chêne sculpté formant étagère. Le dessous comprends une porte centrale, quatre petits tiroirs et un tiroir en ceinture.No longer availableDim. H. 159 cmEstimate: € 200 / 300 -
#193Eugène LaurentPeriod: 1832-1898“Terugkeer van de visvangst”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Retour de la pêche". Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. H. 42Estimate: € 500 / 600 -
Un piédestal en acajou avec entretoise, décor sobrement incrusté.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50 / 70