Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#753
Twee documentatieboeken: ‘ Corvette milestones’ M. Mueller en ‘ Sports car color history: Corvette 1953 - 1962’ M. Mueller
Deux ouvrages de référence: ‘Corvette milestones’ M. Mueller et ‘Sports car color history: Corvette 1953 - 1962.’ M. Mueller.No longer availableEstimate: € 24 / 26 -
#442
“Kois”. Een ingekleurde houtsnede. Een herdruk van een werk van Koniyoshi.
”Cois”. Une gravure sur bois en couleurs. Une réimpression d’après une oeuvre par Koniyoshi.No longer availableDim. 38,5 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#28
Een beddenpan van rood koper.
Une chaufferette en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#126
Een metaal en lederen chaise longue naar het ontwerp van Le Corbusier.
Une chaise-longue d’après Le Corbusier en métal et cuir.No longer availableDim. L 167 cmEstimate: € 300 / 400 -
#109P. J. Hendriks
“Haven te Nieuwpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Péjé’ en op de achterkant gedateerd 1960.
”Le port de Nieuport”. Huile sur toile. Signature ‘Péjé’ et datée au dos: 1960.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#206
Een tweeledige eikenhouten tweedeurs vitrine met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.
Une vitrine à deux corps en chêne, le bas à tablette rabattable et le dessus est décoré d’une feuille d'acanthe dans la coiffe.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 300 / 500 -
#631Geert Kunen
“Broer en zus”. Een gipsen groepje. Getekend en genummerd.
”Frère et soeur”. Un groupe en plâtre. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#465
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#664
Een grote kruik en een klepkan van steengoed, waarbij de tweede met een tinnen deksel.
Une grande cruche et une verseuse à couvercle ( couvercle en étain) en faïence.No longer availableDim. h: 22 & 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#379
Een verzilverd metalen chocoladekan. Onderaan gemerkt: Israel Sigmund Greenberg & Co.
Une verseuse à chocolat en métal argenté. Marque sous la base: Israel Sigmund Greenberg & Co.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#582
Henri II buffet van notenhout.
Buffet de style Henri II en noyer.No longer availableDim. 100 x 140 x 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#17
Een lot tin, bestaande uit tien maatbekers, twee klepkannen, een vaasje en vier schotels. Deels XIXde eeuw.
Un lot d’étain, comprenant dix mesures, deux verseuses à couvercle, un petit vase et quatre plats. En partie XIXe siècleNo longer availableEstimate: € 100 / 120