#433Een lot glazen messenleggers.
#322Victor Dolphyn“Palatino”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met opdracht.
”Palatino”. Une aquarelle sur papier. Signé et avec dédicace.No longer availableDim. 26 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#32Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Le Vieux Compagnon”. Gravure. E.A.
#289Een rechthoekige wandspiegel.
#338Een beeld van meerkleurig composiet door Guiseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 48 cEstimate: € 120 / 180 -
#31Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.
#36Een sterling zilveren mosterdpotje.
#187DelvauxEen handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
#139Garstin CoxPeriod: 1892 - 1933“Veld met hooimijten”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Pré et meules de foin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#336Een paar ronde bijzetkastjes van gefineerd mahoniehout met één lade en een zwart marmeren blad.
Une paire de petites armoires en bois de placage acajou à un tiroir et tablettes en marbre noir.No longer availableDim. H. 75 Ø 45 cmEstimate: € 420 / 480 -
#35Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un saphir central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 280 / 350