#612G Rosso“Arbore”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Arbore". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#164A. Lang“Winters dorpszicht met houtsprokkelaars”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1870(?).
"Vue du village d'hiver avec ramasseurs de bois". Huile sur toile. Signé et daté 1870(?).No longer availableDim. 81 x 124 cmEstimate: € 200 / 300 -
#567Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
#57Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal, versierd met vogeltjes als dekselknoppen. Eén met deuk.
Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté, décoré d'oiseaux en guise de boutons de couvercle. Une avec bosse.No longer availableDim. 13 cm - 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#268Een lot van vier bronzen miniatuurbustes, waarbij één verguld en op rood marmeren sokkel.
#334Een verzilverd metalen dubbele warmhoudschaal.
#476Een handgeknoopt Kaukazisch wollen kleed.
#19Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.
« Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40 / 60