#88
Deux jardinières en porcelaine polychrome dont une en forme d’angelot près d’un traîneau et un autre avec un angelot près d’une coquille.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 & 14 cmEstimate: € 25/40 -
#109
#194
Groot mechanisch wandtapijt.
#135
Lot de statuettes religieuses comprenant un Sacré Coeur en terre cuite, une Sainte Famille, un biscuit polychrome et une statuette de la Vierge et un Saint en porcelaine polychrome en Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#192
“De kruisoprichting” (H: 70 cm B: 50 cm) en “Naakten bij de rivier”
“L’élévation de la Croix” ( H: 70 cm L: 50 cm) et “Nus au bord de la rivière”. (H: 44 cm L: 30 cm). Deux lithographies d’après Rubens et Boydell.No longer availableOnline onlyDim.Estimate: € 100/120 -
#14Koninklijke Goedewagen
Een serie van vier borden van meerkleurig aardewerk met spreuken over de seizoenen. We voegen er een bord met een blauw op wit bloemendecor aan toe. Allen gemerkt.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome aux textes sur les saisons. Nous ajoutons une assiette en bleu et blanc aux fleurs. Avec marques.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20/30 -
#67
Drie paar koperen kandelaars.
#80
Een lot diertjes van brons, bestaande uit een deurklopper in de vorm van een leeuwenkop, een kandelaar in de vorm van een aapje, twee pegasi, een everzwijntje en een kaarsendover met een haan.
#99
#131
Een theepot van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900. Niet gemerkt.
Théière en porcelaine polychrome et doré à décor de fleurs peint à la main. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 10/20 -
#138
Een reeks van twaalf kopjes en schoteltjes van meerkleurig en verguld porselein. We voegen er een houten staandertje met een Chinees miniatuur theekopje en theepotje met een drakendecor in reliëf aan toe.
Suite de douze tasses et soucoupes en porcelaine polychrome et dorée. Nous ajoutons un présentoir en bois avec une tasse miniature chinoise et une théière à décor de dragon en relief.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#93
Un grand et deux petits cornets en porcelaine dite Vieux Bruxelles, le premier représentant un paysage colonial, la paire décorée de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 36 cmEstimate: € 20/25