Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf partituurboeken voor piano, prachtig geïllustreerd.

Een lot van vijf partituurboeken voor piano, prachtig geïllustreerd.

Un lot de cinq livres de partitions pour piano, illustrations magnifiques.
SKU: 1112180792.
Categories: Boek, Muziekinstrument.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #792
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #428

    “Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.

    “Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catalogue.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #87

    “Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger. New York, Cincinnati & St. Louis, 1887.

    “Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger, New-York, Cincinnati & St. Louis, 1887.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #331

    “Watteau 1864 - 1721”. Een catalogus, uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling te Parijs in 1985.

    ”Watteau 1864 - 1721”. Un catalogue en relation de l’exposition à Paris en 1985.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #789
    Patria Magazine

    Een Rouwnummer voor Koningin Astrid uitgegeven in oktober 1935. Eén herinneringsalbum over Koning Albert I.

    Une édition de deuil à la mémoire de la Reine Astrid, octobre 1935. Un album de mémoir du Roi Albert I.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #311

    “Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A - L’histoire du football”. Victor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1945. Met stofhoes.

    ”Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A. - l’Histoire du football”. Victor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Van Dieren & Co, Anvers 1945. Avec housse anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 90
  • #691

    Drie boeken van het Mercatorfonds: - “Vlaanderen en Engeland”. John. J. Murray. - “Vlaanderen en Portugal”. J. Everaert & E. Stols. - “Dynastie en cultuur”. Herman Balthazar en Jean Stengers.

    Trois livres, Mercatorfonds: - “Vlaanderen en Engeland”. John. J. Murray. - “Vlaanderen en Portugal”. J. Everaert & E. Stols. - “Dynastie en cultuur”. Herman Balthazar et Jean Stengers.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #703

    Twee kunstboeken: - “Georges Lemmen”. Roger Cardon. Ed. Gemeentekrediet. 1997. - “Albert van Dyck”. De Belder, Naeyaert & de Smedt. Ed. Mercatorfonds, 1978.

    Deux livres d’Art: - “Georges Lemmen”. Roger Cardon. Ed. Gemeentekrediet. 1997. - “Albert van Dyck”. De Belder, Naeyaert & de Smedt. Ed. Mercatorfonds, 1978.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #369

    Een trompet in rood koper met trondel.

    Une trompette en cuivre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #698

    Drie kunstboeken: - “Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds, 1992. - “René Magritte”. Patrick Waldberg. Ed. André De Rache, Bruxelles 1965. - “Van Ensor tot Delvaux”. Een uitgave van het Museum voor Schone Kunsten Oostende naar aanleiding van een tentoonstelling in ‘96 - ‘97.

    Trois livres en relation avec l’Art: - “Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds, 1992. - “René Magritte”. Patrick Waldberg. Ed. André De Rache, Bruxelles 1965. - “Van Ensor tot Delvaux”. Une édition du Musée des Arts d’Ostende à l’occasion d’une exposition en ‘96 -’97.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #727

    Een paar houten drums. Zaïre.

    Une paire de tambours en bois. Zaïre.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #91

    “Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Genummerd exemplaar: 212/700. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1924.

    ”Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Exemplaire numéroté: 212/700. Van Dieren & Co. Anvers, 1924.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #181

    “Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.

    ”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #652

    Een oude viool met strijkstok.

    Un violon ancien et son arc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #367

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.

    Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #633

    Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.

    Une petite vitrine de table, décoration de parquet et montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. b: 62 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #336

    Een reeks van zes gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en met lederen zit en rug.

    Une série de six chaises en chêne sculpté, style Renaissance, décoration de têtes de lions, assises et dos en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #758

    Een lamp van geslepen kleurloos en rookbruin kristal met verguld decor.

    Une lampe en cristal taillé incolore et brun fumé, décor doré.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #340

    Een paar art nouveau 18 karaats geel gouden hemdenknoopjes en drie bezet met parels.

    Une paire de boutons-manchettes en or jaune 18 ct Art Nouveau et trois autres sertis de perles.
    No longer available
    Dim. 7,80 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #666
    Kayseri

    Een zijden tapijtje gedecoreerd met levensboom.

    Un petit tapis en soie, décoration d’un arbre de vie.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #417

    Een gasmasker en een Zweedse bajonet van W.O.I.

    Un masque à gaz et une bajonnette de Suède de la Première Guerre Mondiale.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #609

    Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.

    Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comporte deux portes pleines et deux tiroirs. Décorations de la coiffe sont manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #46

    Een paar mahoniehouten crapaudzeteltjes tijdperk Victoria.

    Une paire de fauteuils crapaud acajou époque Victoria.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #639
    Zwiesel

    Een gedeelte glasservies van geslepen kristal in Louis-Philippe-stijl gemerkt met label. Bevat: 5 coupes, 6 waterglazen, 5 rode wijn glazen, 6 witte wijn glazen, 5 fluiten. We voegen er 5 fluiten met een ander, getorste motief aan toe. 31 stuks.

    Partie d’un service à verres en cristal taillé style Louis Philippe, avec marque et label. Comprenant 5 coupes, 6 verres à eau, 5 verres à vin rouge, 6 verres à vin blanc, 5 flûtes. Nous ajoutons 5 autres flûtes, motifs torsadés de losanges. Au total 31 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #231

    Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.

    Une réplique d’une pièce de maîtrise formant dôme au double escalier.
    No longer available
    Dim. h: 40,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #801

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Une vitrine en coin italienne à deux portes et deux tiroirs dans le bas.
    No longer available
    Dim. 86 x 94 x 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More