Similar lots by type
-
#388MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#793Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#287Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges à l’intérieur et des lignes blanches, brunes et vertes par dessus, torsadées. Vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#248Een paar Boomse vazen op voet, versierd met een handgeschilderd decor van lelies.
Deux vases de Boom sur pied, décor de fleurs de lys peint à la main.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#647Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.
Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#384Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.
Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.No longer availableDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#263Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges à l’intérieur. Vers 1900.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 35 / 45 -
#279Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 35 / 45 -
#777Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#273Een Italiaans glazen lotelingenstok met blauwe lijnen binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes bleues à l’intérieur et une ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 35 / 45 -
#294Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe, groene, zwarte en witte opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne torsadée en verre avec des lignes bleues, vertes, noires et blanches. Vers 1900.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 35 / 45 -
#304Een lotelingenstok van Italiaans glas met een rode lijn binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne rouge à l’intérieur et un ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 40 / 50 -
#728Een pique-fleurs van gesatineerd glas met classicistische damesfiguren in reliëf.
Un pique-fleurs en verre, figures de dames dans le décor en relief.No longer availableDim. h:16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#319Een lotelingenstok van groen Italiaans glas met opliggende witte en blauwe lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes blanches et bleues par dessus, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 50 / 60 -
#379Een geribde karaf van geblazen glas met een eendenbekmontuur van verzilverd metaal in art nouveaustijl. Binnenin met stop. XIXe eeuw.
Une carafe en verre soufflé avec monture de col canard dans le style art nouveau. Avec bouchon intérieur. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#349Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#747Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#253Een Italiaanse lotelingenstok van getorst groen en wit glas. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre torsadé vert et blanc. Vers 1900.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#788Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.
Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#131Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en blauwe lijnen binnenin op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrits en verre italien avec des lignes rouges et bleues sur fond doré. Vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 50 / 60 -
#773Een reeks van tien konische glazen met geslepen decor in de stijl van de jaren ‘20.
Suite de dix verres coniques avec un décor gravé dans un style des années ‘20.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#339Een lotelingenstok van blauw Italiaans glas met een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne blanche superposée, torsadée. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 40 / 50 -
#329Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en zwarte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes bleues et noires superposées, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 35 / 45 -
#16Een glazen gebakschotel op voet met een gesatineerd decor van fruit.
Un plat à tarte sur pied en verre satiné, décor de fruits.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 20 / 24
Other lots in this auction
-
#531Een dekselvaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van personages in een bloemendtuin en het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine polychrome et dorée, décor de personnages dans un jardin de fleurs, le couvercle surmonté d’un chien Pho. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#252Sydney Yates Johnston“Kustlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Paysage côtier”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 20,5 x 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#421Lot diverse borden en schotels van porselein. Kleine letsels.
Lot d’assiettes et plats divers en porcelaine. Petits dégâts.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#48Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers avec des fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 7,5 - 9 cmEstimate: € 690 / 80 -
#217Théodore FourmoisPeriod: 1814 - 1871“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
”Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 33 x 51 cmEstimate: € 400 / 600 -
#553Een Chinese porseleinen dekselvaas met een decor van vruchten.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine au décor de fruits.No longer availableDim. h.42 cmEstimate: € 260 / 300 -
#363Een art nouveau sierjardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.
Une jardinière de décoration Art Nouveau en faïence polychrome, décor floral.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 32 / 40 -
#7GoudaEen vaas van polychroom plateelwerk. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#708Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eentje met gerestaureerd been.
Deux statues africaines en bois sculpté. Une avec une jambe réparée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#72“Le Robinson Suisse”. Een map met pentekeningen.
“Le Robinson Suisse”. Farde aux dessins.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#752CassiersLithografie “3 mannen aan de Schelde”
”Trois hommes et l’Escaut”. Une lithographie.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#619Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100


