Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf stuks ivoor, Afrikaans snijwerk. Begin XXe eeuw.
Een lot van vijf stuks ivoor, Afrikaans snijwerk. Begin XXe eeuw.

Een lot van vijf stuks ivoor, Afrikaans snijwerk. Begin XXe eeuw.

Un lot de cinq pièces d’ivoire, travail africain. Début XXème siècle.
Dim. h: 26 cm
SKU: 2210190491.
Category: ivoor.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #491
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #189

    Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.

    Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #623

    “Krijger”. Een beeld van gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Omstreeks 1900.

    ”Guerrier”. Sculpture en ivoire sur socle en bois. Chine, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #569
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #58

    Een lot van zes blauw glazen vazen.

    Un lot de six vases en verre bleu.
    No longer available
    Dim. h: 21 - 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #583

    Twee beeldjes van jadeïet en een sierstuk van speksteen. Letsel aan een bek.

    Deux statuettes en jadéite et une pièce décorative en pierre de lard. Petit dégât à un bec.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #760
    Longchamp

    Een zilveren ketting met hanger van zilver en zwart leder. 925‰.

    Châine en argent et son pendentif en argent et cuir noir. 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #538

    Een paar vaasjes van celadonporselein met een decor van bloesems in reliëf.

    Une paire de vases en porcelaine Céladon, décor de floraisons en relief.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #233
    Van der Heyden, Bruxelles

    Een apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een complete gewichtenset.

    Une balance de pharmacie. Avec un ensemble de poids complet. Sous verre.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #531

    Kat van steengoed.

    Un chat en faïence.
    No longer available
    Dim. L. 51, H. 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #248

    Een sobere eikenhouten dekenkist.

    Coffre sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 80 x 130 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #520
    Pelikan

    Een vulpen met 18 karaats geelgouden monturen. In etui.

    Stylo à montures en or jaune 18 ct. Dans son étui.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #636
    Sarouck

    Handgeknoopt wollen tapijt. Centraal islimi motief met herati bloemen op roestbruine fond. Brede herati boord met blauwe fond.

    Tapis in laine noué main. Motif islimi central aux fleurs herati sur fond rouille. Large bordure herati sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. 410 x 270 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #268

    Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Eerste Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Twee delen. In-4°, slijtage.

    Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Première Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Deux volumes. In-4°, usures.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #292
    Carl Berckmans

    “Stilleven met fruit en noten”. Olieverf op doek. Gesigneerd .

    “Nature morte aux fruits et noix”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 33 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More