Similar lots by type
-
#233Zes rechthoekige menuhouders van porselein en biscuit versierd met diverse bloemenmotieven, eentje met een monogram, eentje gemerkt van Lunéville, een ander van Parijs. Omstreeks 1900.
Six porte-menus rectangulaires en porcelaine et biscuit à décor de divers motifs floraux, l'un monogrammé, l'un marqué par Lunéville, l'autre par Paris. Vers 1900.No longer availableDim. 10,5 à 14,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#437Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkeurig decor van diverse personages in een tuin. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers personnages dans un jardin. Le couvercle est décoré d'un chien de Fo. Marqué en bas. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 350 / 450 -
#518Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#198Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.
Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.No longer availableDim. H:85cmEstimate: € 75 / 100 -
#588Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#407Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met tekens op de rug (vervaagd).
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un motif floral multicolore et des personnages au dos (délavé).No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#517Kaiser PorzellanEen schotel van meerkleurig en verguld porselein met Imaridecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en porcelaine multicolore et dorée à décor Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#513Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.
Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 21 - 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#454Salvador Dali“Place Saint-Marc à Venise”. Een porseleinen plaquette. Gesigneerd in de plaat. Met certificaat op de verso en genummerd 7/1000.
“Place Saint-Marc à Venise”. Une plaque en porcelaine. Signée dans la plaque. Avec certificat au dos et numéroté 7/1000.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 320 / 350 -
#418Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen in bloeiende struiken.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de paons dans des buissons fleuris.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180 / 240 -
#527Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#571Twee porseleinen likeurflessen, waarbij een Duitse in de vorm van een oude stripfiguur en een Italiaanse van Liqueurs Garnier in de vorm van een doedelzakspeler (zonder stop).
Deux bouteilles à liqueur en porcelaine, une allemande en forme de personnage de bande dessinée et une italienne de Liqueurs Garnier en forme de cornemuse (sans bouchon).No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 3 / 35 -
#243Een lot bestaande uit vier menustaanders, waarvan drie van biscuit versierd met personages, een bloemvormige van aardewerk en één van verzilverd metaal, evenals twee porseleinen servetringen met initiaal. Einde XIXde en begin XXste eeuw.
Un lot composé de quatre présentoirs à menus dont trois en biscuit décorés de personnages, un en forme de fleur en faïence et un en métal argenté, ainsi que deux en porcelaine ronds de serviette avec initiales. Fin du 19e et début du 20e siècle.No longer availableDim. H. 17cm e.a.Estimate: € 50 / 80 -
#520Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#498Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#428Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180 / 240 -
#423Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#530Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#213Zes porseleinen menustaanders van monochroom wit porselein. Twee vormen een paar, één is horizontaal en één heeft een soliflorvaasje. Omstreeks 1900.
Six supports de menu en porcelaine en porcelaine blanche monochrome. Deux forment une paire, l'un est horizontal et l'autre a un vase soliflore. Vers 1900.No longer availableDim. 16 à 20,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#398Een vaas van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages, bloemen en vogels.
Vase en porcelaine de Canton à décor multicolore de personnages, fleurs et oiseaux.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 100 -
#436Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.
Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 90 / 150 -
#455Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.
Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.
Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#363Een vaas van Chinees porselein met een meerkleruig en verguld famille-rosedecor. Gemonteerd als lampvoet.
Vase en porcelaine de Chine à décor multicolore et doré famille rose. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 37 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#430Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.
Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.No longer availableDim. H:28cmEstimate: € 180 / 220 -
#189“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#81Twee meerkleurig aardewerken scheerbekkens, waarbij één Quimper en één midden Frankrijk. Vroeg XIXe eeuw.
Deux bassins à raser en faïence multicolore, un Quimper et un Centre de la France. Début XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 130 / 140 -
#248Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#414“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#58Een luchtbuks en luchtpistool.
Une carabine et un pistolet à air comprimé.No longer availableDim. l: 28 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. en een grijze parel.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,17 ct. et d'une perle grise.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 550 / 650 -
#275Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#2“Pauvresse”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd buiten de plaat en met opdracht.
“Pauvresse”. Une eau-forte. Signée et datée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#342Een Thais naaldwerk met gouddraad en glazen pareltjes.
Un ouvrage thaïlandais avec du fil d'or et des perles de verre.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#144Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Jongens van Granada”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Garçons de Grenade. Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260 / 300 -
#553Een lot van vijf oude boeken:- “Histoire de Belgique”. Théodore Juste. Ed. Alexandre Jamar. 2 delen. Brussel, 1868.- “Gisèle, Comtesse de l’Empire”. E. Marlitt. Firmin-Didot et Cie. Parijs.- “Cours d’armements maritimes”. A. Pierrard. Ed. J.E. Buschmann. Antwerpen, 1904.- “Les Rois Contemporains”. Ed. Alexandre Jamar. Brussel, 1849.
Un lot de cinq livres anciens : - Histoire de Belgique. Théodore Juste. Ed. Alexandre Jamar. 2 vol. Bruxelles, 1868.- Gisèle, Comtesse de l’Empire”. E. Marlitt. Firmin-Didot et Cie. Parijs.- “Cours d’armements maritimes”. A. Pierrard. Ed. J.E. Buschmann. Antwerpen, 1904.- “Les Rois Contemporains”. Ed. Alexandre Jamar. Brussel, 1849.No longer availableEstimate: € 40 / 50


