#817
#461
Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
#474
#388
Een hoge vaas van kleurloos glas.
#839
Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.No longer availableDim. h: 7 - 30 cmEstimate: € 40 / 50
#69Elixir d’Anvers
Een publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.
#401Adams
Een wedgewood cachepot met klassieke figuren in reliëf.
#582Christ MichielsPeriod: °1939
#830Märklin
Drie paar elektromagnetische wissels K-rails.
#452
Een paar ingekleurde XIXe eeuwse Engelse gravures, waarbij één met een voorstelling van een jockey.
#205
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,87 ct.No longer availableDim. 15,26 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#191A. Gaudez
“Mignon”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Mignon”. une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 450 / 550 -
#774
Een affiche van Keith Haring.
#456
Oosters karpet van wol met beige fond. Handgeknoopt. Slijtage
#73
Een oude 8mm filmcamera met toebehoren, een Brownie fotocamera en een verrekijker. Allen in lederen etui.
#542Kuniyoshi Utagawa
#289
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 75 x 33 cmEstimate: € 200 / 300