Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf verschillende kleurloze karaffen, waarbij drie kristallen en twee glazen. Eén gemerkt van Lalique, een andere van Da Vinci.

Een lot van vijf verschillende kleurloze karaffen, waarbij drie kristallen en twee glazen. Eén gemerkt van Lalique, een andere van Da Vinci.

Lot de cinq carafes incolores différentes, trois cristaux et deux verres. Une marquée par Lalique, une autre par Da Vinci.
Dim. h: 28 - 40 cm
SKU: 2903220331.
Categories: Glaswerk, Kristal.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #331
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #348

    Een oranje kristallen designschaal en -vaas. De vaas met schilfer.

    Un bol et un vase design en cristal orange. Le vase avec éclat.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 26,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #137
    Val Saint Lambert.

    Een coupe op voet van robijnkleurig gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Coupe sur pied en cristal doublé et taillé couleur rubis. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø: 27 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #362
    Daum, France

    Een eendje en een eekhoorntje van kleurloos kristal.

    Un canard et un écureuil de cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 19 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #588

    Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal op verzilverde voet.

    Vase en cristal taillé et doublé rouge sur une base en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #531

    Twee karafjes en zes glaasjes van gekleurd en geslepen kristal. Eén glaasje gebroken.

    Deux carafes et six verres en cristal coloré et taillé. Un verre cassé.
    No longer available
    Dim. h: 13, 34 & 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #347

    Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.

    Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #510
    Actua Genève

    Een 18 K geelgouden herenhorloge zonder polsband.

    Une montre pour homme en or jaune 18 ct sans bracelet.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #198

    Een tazza van geslepen kleurloos kristal op een voet 800‰ zilver, versierd met engeltjes.

    Une tazza de cristal incolore taillé sur un pied en argent 800‰, décoré d'anges.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 Ø: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #600
    Titus Genève en F.L.

    Twee kleine 18 K geelgouden dameshorloges (één glas gebarsten).

    Deux petites montres dames en or jaune 18 carats (un verre fêlé).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #493

    Een paar opaalglazen olielampen met beeltenissen van Napoleon en Marie-Louise.

    Une paire de lampes à huile en verre opale représentant Napoléon et Marie-Louise.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #692

    Een kleurloos kristallen champagne-emmer met zes champagnefluiten op lange kleurde steel en in houders.

    Un seau à champagne en cristal incolore avec six flûtes à champagne sur un long manche coloré et dans des supports.
    No longer available
    Dim. Fluiten: 45cm Emmer: 20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697

    Een lot antiek glaswerk, bestaande uit acht glaasjes met gegraveerde decors, twaalf glaasjes met swirls in de voet en tien geslepen kleurloze glaasjes.

    Lot de verrerie ancienne, composé de huit verres à décors gravés, douze verres à volutes dans le pied et dix verres incolores taillés.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 - 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #689
    Val Saint-Lambert

    Een vijftiendelig gegoten glazen toiletstel. Gemerkt.

    Un ensemble de toilette en verre coulé de quinze pièces. Marqué.
    No longer available
    Dim. H: 3-23cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #533

    Een lot van zes gekleurd kristallen karafjes.

    Lot de six carafes en cristal coloré.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #341
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Minieme schilfer aan de bovenrand en één aan de basis.

    Vase en cristal doublé vert taillé. Marqué en bas. Petit éclat sur le bord supérieur et un sur la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #623

    Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen met 800‰ zilveren monturen met merk van Delheid.

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé avec des montures en argent 800‰, de la marque Delheid.
    No longer available
    Dim. h: 40,5 & 41,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #133
    Val Saint Lambert

    Een vaas van robijnkleurig van gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase de couleur rubis en cristal doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #687
    Val Saint Lambert

    Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #315

    Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.

    Une paire de vases en verre de Boom à décor de roses peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #690

    Een serie van vier mahoniehouten stoelen, mooi bekleed. Engels werk.

    Suite de quatre chaises en acajou, joliment recouvertes. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. H: 83cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #527

    Twee karaffen van kleurloos glas met geslepen decors. Bijgevoegd zes kleurloze kristallen glazen van Cristal d’Arques.

    Deux carafes en verre incolore à décors taillés. Inclus sont six verres en cristal clair de Cristal d'Arques.
    No longer available
    Dim. h: 19, 32 & 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #684

    Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur. Eén met barst onderaan (Vodka).

    Deux carafes en cristal incolore taillées différentes avec monture de cou en argent sterling.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #685
    Val Saint Lambert

    Een lot van acht halfronde kleurloos glazen schaaltjes en een fruitcoupe van rood gedubbeld kristal.

    Lot de huit plats en verre incolore en plein cintre et une coupe à fruits en cristal doublé rouge.
    No longer available
    Dim. H: 5-10cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #583
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van meerkleurig en iriserend glas. Draagt merk.

    Un vase de verre multicolore et irisé. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #239
    Tony Reniers
    Period: 1923 - 2013

    “Zicht op een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.

    Vue d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée et datée 1974.
    No longer available
    Dim. 97 x 146 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #590

    Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en lange vergulde ketting.

    Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et longue chaîne plaquée or.
    No longer available
    Dim. bruto 33,15 g Ø 3,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #175

    Een schedefractie van een Kaapse buffel met hoorns op muurplaat. 1930.

    Une fraction de gaine d'un buffle du Cap avec des cornes sur une plaque murale. 1930.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #665

    Een gesculpteerde Chinese koffer uit kamferhout.

    Un coffre chinois sculptée en bois de camphrier.
    No longer available
    Dim. 57 cm x 50 cm x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #575

    Een vaas van rood Chinees porselein.

    Vase en porcelaine de Chine rouge.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #568

    Een Louis-Philippe karaf met geslepen versieringen en met een gegraveerde bloemenfries op de buik.

    Carafe Louis-Philippe décorée d’une frise de fleurs gravée.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #53

    “Superior Railway Timekeeper”. Een Zwitsers zakhorloge. In werkende staat. Met horlogehanger in de vorm van een vogelkooitje.

    « Chronométreur supérieur des chemins de fer ». Une montre de poche suisse. En état de marche. Avec pendentif à montre en forme de cage à oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #144

    “Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. In recent vergulde en gave lijst.

    "Vue de Venise". Peinture à l'huile sur panneau. Dans un cadre récemment doré et intact.
    No longer available
    Dim. 39 x 55 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #261

    Twee mosterdpotjes met glazen recipiënten en met gedreven zilveren voet, handvat en deksel. Eén beschadigd aan de bevestiging van het handvat. Zonder lepeltjes. XIXe eeuw.

    Deux pots à moutarde avec récipients en verre et avec base, anse et couvercle en argent martelé. Un endommagé au niveau de la fixation de la poignée. Sans cuillères. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #306

    Een armstoel in Régencestijl, bekleed met naaldwerk. Met bijpassend voetbankje aan toegevoegd (linten voetbankje te vervangen).

    Fauteuil de style Régence, tapissé de broderies. Avec repose-pieds assorti ajouté (repose-pieds: ruban à remplacer).
    No longer available
    Dim. h: 110 cm en 43 x 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #288
    Jean Novi de Caveirac
    Period: 1762

    Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Met stempel “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.

    Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Tamponné “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #681

    “De stad Antwerpen. Een weekblad voor Vlaanderen”. Gebundelde uitgaven van het weekblad uit het jaar 1933 en 1934. Ed. Geïllustreerd Weekblad o.l.v. P.W. Segers en C.P. Ooms.

    "De stad Antwerpen". Éditions groupées de l'hebdomadaire de 1933 et 1934.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More