#785Een ketting met hanger en bijpassende ring bezet met obsidiaan en van 925 ‰ zilver. Een hanger en speld van 925 ‰ sterling zilver bezet met onyx. We voegen er twee verschillende Touareg kruisen van zilver bezet met halfedelstenen aan toe.
Une chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis d’obsidienne à monture en argent 925‰. Pendentif et épingle en argent sterling 925‰ sertis d’onyx. Et deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#450Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
#574Karel Jan Van den HeuvelPeriod: 1913-1991“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#607Michelle Wiser“San Angel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“San Angel”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#388Val Saint-LambertVier stuks kristal: twee kleurloze asbakken (1 zonder merk) en twee rode vazen.
Quatre pièces de cristal: deux cendriers incolores (1 sans marque) et deux vases rouges.No longer availableDim. H. 19 & 34 cmEstimate: € 25 / 40 -
#424Bruno DijckmansPeriod: 1920-1998“Changeons de Planète”. Litho. Gesigneerd en genummerd 32/50.
#375Eric Laville FranceEen bruine pochette van leder.
Pochette en cuir brun.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Een paar opgezette grondeekhoorns op houten voetstukjes.
Une paire d”écureuils empaillés sur socles en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#340Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met half edelstenen.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct serti de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 700 / 800 -
#339Henri CassiersPeriod: Antwerpen 1858 - Elsene 1944“Vissers op het strand”. Facsimile.
”Pêcheurs sur la plage”. Facsimile.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 50 / 55 -
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de symboles de longévité et de motifs végétaux.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50