#547
#665Zero Halliburton
Een licht beige cosmetica case van aluminium.
#488
Vaasje van beschilderd en geslepen rood en wit glas.
#744
“Wijzen”. Een Arabische schildering op ivoor in een met messing en parelmoer ingelegde kader.
#517
Een bordje van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages en bloemen. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine Canton, décor polychrome de personnages et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 20/25 -
#405Devecchi
Een zwart daim handtasje.
#442
Twee oude seinsleutels, een seinalarm en een telefoon.
Deux clefs de signalisation anciennes, un signal d’alarme et un ancien téléphone.No longer availableDim. l: 15,5 & 17,5 cmEstimate: € 40/50 -
#38
Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
#18
Drie Brafa catalogi en een boek over het werk van Guy Vandenbranden.
#567
Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#639
Een grenenhouten klasseermeubel met twaalf laden. Op te frissen.
#246Allix à Cenilly-Notre-dame
Horloge de vestibule à gaine en chêne. Mouvement en laiton repoussé autour du cadran.No longer availableDim. 205 x 43 x 30 cmEstimate: € 150/200