#278
Een grote verzilverde kandelaar met vijf bloemvormige lichtpunten.
#624Barbie
Happy Hollidays. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#135
Een 18 K geelgouden ketting.
#346
Een vintage schemerlamp met metalen voet en glazen kap.
#195Omega
Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 45,83 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#552Ida Bagus Nyoman RaiPeriod: 1915 - 2000
“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.No longer availableDim. 88 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#193Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891
“Pater in de crypte”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
Le père dans la crypte. Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#47Dunhill, Paris
Een humidor. Met sleuteltje.
#337
Een klein kauwgomballenautomaatje van glas en metaal.
#684
Een klein enkelschots slagpingeweer. Antwerpse fabricage.
#371
Een albasten lampenvoet.
#431Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Twee vrouwen”. Aquarel op papier. Sporen van handtekening.
Deux femmes. Aquarelle sur papier. Traces de signature.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300