#676Hosinabadh
Een handgeknoopt Perzische wollen loper.
#120
Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de 0,20 ct.No longer availableDim. 0,78 gEstimate: € 130 / 160 -
#677
#673
Een paar geëmailleerde metalen dienbladen.
Une paire de plateaux en métal émaillé.No longer availableDim. 40 x 60 & 41 x 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#471
Paire de reliquaires en bois sculpté en forme de personnages debout. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 40 & 45 cmEstimate: € 125 / 140 -
#170
Een 18 K geelgouden schakelketting.
Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 300 / 500 -
#269Theo PomierskiPeriod: 1909 - 1988
“Stileven met pioenen in Delftse vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pivoines dans un vase de Delft. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 70 / 100 -
#491
Een grote kraagvaas van Satsuma-aardewerk.
#324Maria Innocentia Hummel
“Merry Wanderer.” Aardewerken beeldje. Gemerkt onderaan.
Joyeux vagabond. Figurine en faïence, marquée en bas.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#696Turkman
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main. Restauration 2010. Usure légère.No longer availableDim. 135 x 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#296
Een gepolijst marmeren zuiltje.
Une colonne en marbre poli.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50 / 80