#7Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
#292
#509
Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Uitgave Artestar, New York.
#217
Une table d'appoint ronde de style Louis XV en placage avec des garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 320/380 -
#256
Een eikenhouten gatelegtafel.
#438
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20/30 -
#578
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#620Goebel, Germany
#310
Een 9 K geelgouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 9K sertie d'un camée.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 60/100 -
#634Barbie
Wedding day. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#121A. Carli
Een marmeren vrouwenbuste van A. Carli.
Un buste en marbre de A. Carli.No longer availableDim. 39 X 37 cmEstimate: € 100/140 -
#575Goebel, Germany
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60