Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijftien houten presenteerblokjes uit de reeks van M.I. Hummel in diverse maten.
Een lot van vijftien houten presenteerblokjes uit de reeks van M.I. Hummel in diverse maten.

Een lot van vijftien houten presenteerblokjes uit de reeks van M.I. Hummel in diverse maten.

Un lot de quinze cubes de présentation en bois de la série par M.I. Hummel dans différentes tailles.
Dim. h: 4, 8 & 16 cm
SKU: 1512200332.
Category: Hout.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #332
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #523

    Een antiek houten Boeddhabeeld met sporen van polychromie en met opening in de rug. Op sokkel.

    Ancienne statue de Bouddha en bois avec des traces de polychromie et avec une ouverture dans le dos. Sur la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #58

    Een bebaard mannenhoofd van gebeeldhouwd hout als wandversiering.

    Tête d'homme barbu en bois sculpté pour décoration murale.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #533

    Een antiek Aziatisch houten beeld met sporen van polychromie. Op sokkel.

    Ancienne statue asiatique en bois avec des traces de polychromie. Sur socle.
    No longer available
    Dim. h: 36 (z.s.)
    Estimate: € 100 / 160
  • #425

    Een langgerekt Afrikaans houten masker.

    Un masque en bois africain allongé.
    No longer available
    Dim. l: 122 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #87

    Drie gepolychromeerde houten engelen met glazen ogen.

    Trois anges en bois polychrome avec des yeux en verre.
    No longer available
    Dim. h: 34 & 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #508

    Een paar antieke gepolychromeerde houten Boeddhistische beeldjes.

    Une paire de figurines bouddhistes anciennes en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #517

    Een paar antieke Aziatiasche houten voorouderbeelden met wenscompartiment in de rug. Sporen van polychromie.

    Une paire de statues d'ancêtres asiatiques antiques en bois avec compartiment à souhaits à l'arrière. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #513

    Een antiek Aziatisch houten beeld met sporen van gepolychromeerde kleibekleding. Op sokkel.

    Ancienne statue asiatique en bois avec des traces de revêtement d'argile polychrome. Sur socle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm (z.s.)
    Estimate: € 200 / 240
  • #645

    Een gebeeldhouwd en deels gepolychromeerde houten krokodil. Afrikaans werk.

    Crocodile en bois sculpté et partiellement polychrome. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 127 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #370

    Een paar uit drie panden opgebouwde houten luiken.

    Une paire de volets en bois à trois pans.
    No longer available
    Dim. 80 x 52 cm
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #187

    “Vrouw in klederdracht van de jaren ‘20, leunend tegen muurtje met sfinxen”. Een groep van brons en wit marmer. Marmer gerestaureerd.

    Femme en costume des années 1920. Appuyée contre un petit mur décoré de sphinx. Groupe en bronze et marbre blanc. Restauration au marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #393
    Nieuwpoort

    Een lot van twaalf verzilverd metalen kopjes met ondertasjes. Gemerkt.

    Un lot de douze tasses en métal argenté avec soucoupes. Marquées.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #356

    Een houten plantenstaander met een lade onder het blad. Kleine beschadiging aan de rand van het tussenblad.

    Un support pour plante en bois avec un tiroir sous le dessus. Petits dommages au bord de l'étagère du milieu.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 60 / 80
  • #610

    Een notenhouten staande klok.

    Horloge de vestibule en noyer.
    No longer available
    Dim. 240 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #112
    R. Vermeylen

    “In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Dans les bois de Westmalle . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #13
    Val St. Lambert

    Een zeshoekige kandelaar en asbak van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un chandelier hexagonal et un cendrier en cristal incolore taillé. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 & 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #96

    Een notenhouten armstoel in Louis-Philippe stijl.

    Un fauteuil en noyer de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #334

    Een lot van zes XIXe eeuwse gravures met zichten op de Sint Pauluskerk te Antwerpen.

    Un lot de six gravures du XIXème siècle avec vue sur l'église Saint-Paul d'Anvers.
    No longer available
    Dim. 26 x 20 - 31 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #602
    Knut Kersse

    “Dame met oorbellen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    Dame aux boucles d'oreilles . Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Goebel, Germany

    “Congratulations”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.17/0.

    Félicitations . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 17 / 0.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #586

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux différents tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 200 x 114 & 155 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #144
    Mosin Nagant

    Russische geweer 1944. W.O. II. Onklaar gemaakt.

    Fusil russe 1944. Seconde Guerre mondiale. Désactivé.
    No longer available
    Dim. L. 103 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More