Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Villeroy & Boch Milano

Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.

A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.
SKU: 1911240133.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #133
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #27

    Een Delfts porseleinen bord met Chinees decor.

    A Delft porcelain plate with Chinese decoration.
    No longer available
    Dim. Ø 22,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #307

    Een paar hoekdakpannen in de vorm van paarden. Groengeglazuurd.

    A pair of corner roof tiles in the shape of horses. Green glazed.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219
    Adèle Koekkoek
    Period: 1838-1919

    “Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.

    “Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. h 73 cm x 98,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #374
    Jos De Swerts

    “Stilleven met sinaasappels en wijn.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life with oranges and wine." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 63,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #107

    Een lot van 7 diverse Tibetaans en Nepalees etnische artefacten.

    A lot of 7 diverse Tibetan and Nepalese ethnic artifacts.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #82
    Paul Schouten

    “Boswegel met figuur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Forest path with figure". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 56 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #354
    Willem Van Dort
    Period: 1905 - 1995

    “Heidezicht met hoeve”, een pasteltekening op papier, gesigneerd W. V. Dort.

    "Heath view with farm", a pastel drawing on paper, signed W. V. Dort.
    No longer available
    Dim. 28 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #235

    Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,80 ct.

    An 18 kt white gold link bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.80 ct.
    No longer available
    Dim. 46,45 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #48

    Een vaas in Booms glas, ontwerp door Paul Heller.

    A vase in Booms glass, designed by Paul Heller.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #265

    Een bankje voor 2 personen in gestreepte stof.

    A bench for 2 persons in striped fabric.
    No longer available
    Dim. 93 x 111 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #382

    “De appelsien”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd.

    "The orange", a painting, oil on panel in a gilded frame, signed.
    No longer available
    Dim. 21.5 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #67
    V Pierre

    Een paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.

    A pair of art bronze table lamps. Labeled "Creation V. Pierre" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More