#27Een Delfts porseleinen bord met Chinees decor.
A Delft porcelain plate with Chinese decoration.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#307Een paar hoekdakpannen in de vorm van paarden. Groengeglazuurd.
A pair of corner roof tiles in the shape of horses. Green glazed.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#219Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
#374Jos De Swerts“Stilleven met sinaasappels en wijn.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#107Een lot van 7 diverse Tibetaans en Nepalees etnische artefacten.
#82Paul Schouten“Boswegel met figuur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Forest path with figure". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 56 x 86 cmEstimate: € 100 / 150 -
#354Willem Van DortPeriod: 1905 - 1995“Heidezicht met hoeve”, een pasteltekening op papier, gesigneerd W. V. Dort.
"Heath view with farm", a pastel drawing on paper, signed W. V. Dort.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#235Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,80 ct.
An 18 kt white gold link bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.80 ct.No longer availableDim. 46,45 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#48Een vaas in Booms glas, ontwerp door Paul Heller.
A vase in Booms glass, designed by Paul Heller.No longer availableDim. 19 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 90 -
#265Een bankje voor 2 personen in gestreepte stof.
#382“De appelsien”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd.
#67V PierreEen paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.
A pair of art bronze table lamps. Labeled "Creation V. Pierre" at the bottom.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 100 / 150