#56Een mahonie houten console tafeltje met messing details.
A mahogany wooden console table with brass details.No longer availableDim. 54 x 100 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een 18 kt witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,95 gEstimate: € 350 / 400 -
#370Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
#79Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Bosdreef in de herfst”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Bosdreef in Autumn", a painting, oil on marouflaged canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 100 / 150 -
#168Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#287Cassetti, FirenzeEen modernistische verzilverde thermische wijnkoeler, onderaan gemerkt Cassetti, Firenze.
A modernist silver-plated thermal wine cooler, marked Cassetti, Florence at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 180 / 260 -
#10Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 280 / 350 -
#94René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Forest path to the village." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#23“Moeder en kind”, een beeld in composietsteen naar middeleeuws voorbeeld. Gemonogrammeerd RW.
#6Een massief eikenhouten krukje in Gotische stijl. 18e eeuws.
A solid oak stool in Gothic style. 18th century.No longer availableDim. 46 x 28 x 28 cmEstimate: € 40 / 60