#319Deknudt
Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
#114Henri de Toulouse-LautrecPeriod: 1864-1901
“Aristide Bruant dans son cabaret”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd en buiten de plaat genummerd 90/275.
#31Hergé - Moulinsart
#102Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Provensaalse poort”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
#140
#124Irène BataillePeriod: 1913-2012
“Havenzicht met sleepboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#364Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
"Old city". An etching, signed and numbered 34/150 outside the plate. -
#98
#100
#131Edoardo Tasca Capodimonte
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.