Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Villeroy & Boch Milano

Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.

A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.
SKU: 1911240133.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #133
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #265

    Een bankje voor 2 personen in gestreepte stof.

    A bench for 2 persons in striped fabric.
    No longer available
    Dim. 93 x 111 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #173

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #202

    “Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.

    "Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear.
    No longer available
    Dim. 121 x 141 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #356

    Een verstelbaar houten schildersezel met winkel plaque “De Distel”.

    An adjustable wooden painting easel with store plaque "De Distel".
    No longer available
    Dim. 200 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #47

    “Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.

    "Tree of Life": an abstract artwork in forged steel, from the mid-1960s. Not signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #251

    Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Restauratie aanwezig.

    A large African earthenware decorative bowl. Restoration present.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #129
    Emile Durieux

    “Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.

    “Seaview with sailing ships”. Oil on canvas. Relined. Signed
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #93

    Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.

    A vintage black crocodile leather handbag, in dust bag.
    No longer available
    Dim. 21 x 33,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #361

    Een koffer met 78-toeren platenin bakeliet bestaande uit Bach, Beethoven, Hendelssohn, Mozart ea.

    A suitcase with 78 RPM records in bakelite consisting of Bach, Beethoven, Handel, Mozart, and others.
    No longer available
    Dim. 33 x 28 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.

    A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.
    No longer available
    Dim. 3215g - 800‰
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #227

    Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.

    An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 65 x 72 x 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #375

    Een geslepen spiegel met een kader in art-deco houtsnijwerk.

    A beveled mirror with an art-deco carved wooden frame.
    No longer available
    Dim. 70 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More