Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Villeroy & Boch Milano

Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.

A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.
SKU: 1911240133.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #133
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #267
    Wim Flanders
    Period: °1943

    Een aluminium koersfiets, Flanders Stelvio, grijs, maat 46, 24 versnellingen.

    An aluminum racing bike, Flanders Stelvio, gray, size 46, 24 speeds.
    No longer available
    Dim. maat 46
    Estimate: € 100 / 120
  • #128
    Karlsbader

    Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.

    A 22-piece porcelain tea set for 6 people with decorations in gold paint, marked Karlsbader.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #208

    Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.

    A solid wood bar cabinet with Gothic carvings and wrought iron fittings.
    No longer available
    Dim. 140 x 101 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #243
    P. Imans Paris

    Een houten en linnen paspop met rubberen handen.

    A wooden and linen dress form with rubber hands.
    No longer available
    Dim. h 167 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #293
    Steiff, Germany

    Een beer, J.P. Bear, Steiff, nr 650376, Limited edition, 1990.

    A bear, J.P. Bear, Steiff, no 650376, Limited edition, 1990.
    No longer available
    Dim. l 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #282
    Jan Michiel Ruyten
    Period: 1813-1881

    “Tolhuis aan de Schelde”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd, voorstudie van het werk door Jan Ruyten, eind 19e eeuw.

    "Toll house on the Scheldt." A drawing on paper, signed at the bottom, preliminary study of the work by Jan Ruyten, late 19th century.
    No longer available
    Dim. 24 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #21

    Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.

    A mantel clock in a richly decorated zamak case with a porcelain dial.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #168

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #334

    “Turfhoeves”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd 1916.

    "Turf Farms". A drawing, pastel on paper, signed at the bottom, dated 1916.
    No longer available
    Dim. 39 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #259

    “Stadszicht bij nacht”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.

    "City view at night," a painting, oil on canvas, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #93

    Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.

    A vintage black crocodile leather handbag, in dust bag.
    No longer available
    Dim. 21 x 33,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #305

    Een lot van 8 mahoniehouten eetkamerstoelen met gestoffeerde zitting in moderne herbekleding.

    A set of 8 mahogany dining chairs with upholstered seats in modern reupholstery.
    No longer available
    Dim. 89 x 46 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More