#528Murano
Een Murano vaas met diverse kleuren in de massa.
#252
“Blauw bloemenstilleven in koperen pot.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#585
Een set van 2 mannequin poppen op een ronde houten voet .
#607
Een lot meerkleurig kristallen glazen bestaande uit drie afmetingen.
#538
Een cloisonné dekselvaas met dierlijke figuren in het decor. Deukje in zijkant. Onderaan gemerkt.
#280
A halve American wedding ring set with brillanats with a total weight of about 0,45 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 700/800 -
#170
#102Arie Herkelman
“Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Dutch winter scene with ice skaters". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#199
Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.
Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#152Victor DolphynPeriod: 1909-1992
“Portret van dame in stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#654Paul Tuerlinckx
Een set van drie portretten van clowns. Aquarel op papier.
A set of three portraits of clowns. Watercolor on paper.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 35/45