#734
#205
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct. en twee gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,38 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,38 ct et de deux saphirs jaunes ayant un poids total de ± 1,38 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#379
Een halluchtertje van messing en glas, versierd met pendeloques.
#293
Bronzen jardinière versierd met draken en rocailles. Tijdperk Napoleon III.
#703
#572
“Compositie”. Gemengde techniek op paneel. Draagt een handtekening ‘Vostel’.
#612
Een karaf van geslepen kleurloos kristal met drie grote en twee kleine glazen.
#296
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
#40
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et de trois émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct (dégât à l’une des émeraudes).No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 200 / 300 -
#111The Franklin Mint
#302Leon Joseph Van Nueten
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#607
Carafe et six verres colorés en cristal taillé de différentes couleurs. Sur miroir de présentation.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 120 / 180