Similar lots by type
-
#698
Een lot van tien boeken m.b.t. kunst en architectuur. Diverse uitgeverijen.
Lot de dix livres concernant l’art et l’architecture. Différents éditeurs.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#431
Een lot van zeventien boeken m.b.t. Europese kunst . Diverse uitgeverijen.
Lot de dix-sept livres concernant l’art européen. Différents éditeurs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#63
Twee oude boeken:- “Biblia sacra vulgatae editionis Sixti V. Pont. Max. Iussu recognita atque edita.”. Uitgegeven door Officina Plantiniana apud Balthasarem et Ioannem Moretos fratres. Antwerpen, 1618. Lederen band ernstig beschadigd.- “Missale Romanum ex decreto sacrosancti Concilii Tridentini restitutum : S. Pii pont. max. jussu editum, et Clementis VIII. primum, nunc denuo Urbani papæ octavi auctoritate recognitum, et novis Missis ex indulto apostolico hucusque concessis auctum.” Uitgegeven(..)
Deux livres anciens:- “Biblia sacra vulgatae editionis Sixti V. Pont. Max. Iussu recognita atque edita.”. Ed. Officina Plantiniana apud Balthasarem et Ioannem Moretos fratres. Anvers, 1618. Couverture cuir en mauvais état.- “Missale Romanum ex decreto sacrosancti Concilii Tridentini restitutum : S. Pii pont. max. jussu editum, et Clementis VIII. primum, nunc denuo Urbani papæ octavi auctoritate recognitum, et novis Missis ex indulto apostolico hucusque concessis auctum.” Ed. Architypographia P(..)No longer availableEstimate: € 80/120 -
#688
Een groot lot boeken met betrekking tot Europese kunst en architectuur.
Grand lot de livres concernant l’art et l’architecture européens.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#529Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979
“Vissersboten op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée .No longer availableDim. 32 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#608
Een paar boekencovers van papier mâché versierd in bladgoud en polychromie met een voorstelling van galante scènes. Perzië, waarschijnliljk XIXde eeuw.
Une paire de couvertures de livre en papier mâché décorées en feuille d’or et polychromie représentant des scène galantes. Persan, probablement XIXe siècle.No longer availableDim. 37,7 x 24,5 cmEstimate: € 800/1200 -
#201
“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200/1800 -
#765
Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.
Lot de onze petites pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#398
Een kaptafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een klapblad met spiegel, versierd met bloemenmarqueterie, geflankeerd door twee zijdelings openende bladen en een lade rechts onderaan.
Coiffeuse en bois de placage de style Louis XV à abattant au miroir. Décor de marqueterie florale. Les côtés ouvrant à abattants et à un tiroir en bas à droite.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 120/200 -
#509Jef Louis Van Leemputten
“Schapen in de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans le pâturage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 250/350 -
#160
Een art deco hangertje en ketting van platina bezet met een solitaire van ± 0,20 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
Petit pendentif art déco et sa chaîne en platine serti d’un solitaire de ± 0,20 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600/800 -
#138Val St-Lambert
Lampenvoet van kristal, purper gekleurd in de massa. Gemerkt met label en onderaan gegraveerd.
Pied de lampe en cristal coloré pourpre dans la masse. Marque aux étiquette et griffe.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 100/150 -
#251Mappin & Webb
Een zilveren coupe op hoge voet met opengewerkte rand en basis. Londense keuren en gemerkt.
Coupe en argent sur haut pied ajouré au bord et à la base. Poinçons de Londres.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#496Kirman
Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 308 x 207 cmEstimate: € 200/240 -
#170
Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met camee. In originele doos.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée. Peut servir comme pendentif. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. Bruto: 30,76 gEstimate: € 400/500 -
#211
Buste van een meisje met bloemenhoed. Gips met donker patina. Naar Auguste Rodin. Op marmeren sokkel.
Buste d’une fille au chapeau fleuri. Plâtre à la patine foncée. D’après Auguste Rodin. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 100/150