#576Hamadan
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
#209
Luchtertje van kristal, glas en koper.
Petit lustre en cristal, verre et cuivre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#433
Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
#488Johan LewiPeriod: °1957
Drie beelden. Keramiek. Niet gesigneerd.
Trois statues. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 43 & 33 cmEstimate: € 100/120 -
#131Hermes, Paris
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#261Capodimonte
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,60 ct. IFSI. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,46 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,60 ct. IFSI. Et de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 1,46 ct.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 2200/2400 -
Een eikenhouten gatelegtafel.
#448Els Van Assche
Een bolle designvaas van gepolychromeerd aardewerk. Onderaan gemonogrammeerd.
Un vase design rond en faïence polychrome. Monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#392
Zeefdruk, Stuyvesantcollectie. Jean Dewasne.
#296
Een schommelstoel in Engelse stijl.
Une chaise berçante de style anglais.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#78Elly de JongPeriod: °1960
“Peinzend”. Een zittend meisje van gebeeldhouwd en gepolijst steen.
Pensive . Une fille assise en pierre sculptée et polie.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 500/800