Similar lots by type
-
#746Een reeks van negen smeedijzeren kandelaars met elk vijf kaarsenhouders.
Un ensemble de neuf bougeoirs en fer forgé, chacun avec cinq points de lumière.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 180 / 240 -
#775Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#460Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een kandelaar met vijf lichtpunten, versierd met geslepen pendeloques.
Un lampadaire en bois polychrome Morian avec un chandelier à cinq ampoules décoré de pendeloques taillées.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 250 / 350 -
#330Een partij munten (100 frank, vier koningen). Zilver 835‰ (18 g per stuk). Daarvan: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 België), 6 x 1949 (België), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (België), 2 x 1954 (Belgique). Allen muntslag.
Un lot de pièces (100 francs, quatre rois). Argent 835 ‰ (18 g chacune). Dont: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 Belgique), 6 x 1949 (Belgique), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (Belgique), 2 x 1954 (Belgique). Toutes les pièces frappe monnaie.No longer availableDim. 576 gEstimate: € 100 / 120 -
#743Een lampenvoet, versierd met messingen blaadjes en een vogel van meerkleurig porselein.
Pied de lampe aux feuillettes en laition et orné d’un oiseau en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#356Een gebeeldhouwde, getorste en zwartgepatineerde staande lamp.
Un lampadaire sculpté, torsadé et patiné noir.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 50 / 60 -
#737J.N. BouilletEen eivormige sfeerlamp van meerkleurig glaspasta. Gesigneerd.
Lampe d'ambiance ovoïde en pâte de verre multicolore. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#615Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#740Een vergulde sac-a-perles, bovenaan versierd met strikken.
Un sac-à-perles doré, orné d'arcs en haut.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#754Drie roodgelakte metalen lampen.
Trois lampes en métal peint en rouge.No longer availableDim. h: 45; Ø: 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#597Een messingen luchter met negen lichtarmen en versierd met kleurloze en gekleurde glazen kraaltjes, bloemen en vruchten.
Lustre en laiton à neuf branches de lumière et décoré aux perles en verre coloré et incolore, de fleurs et de fruits.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#759Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#505Een metalen luchter met zes lichtpunten, versierd met kristallen pegels en kralen.
Un lustre en métal à six points décoré de pendeloques et de perles en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#415Twee verschillende koperen staande lampen. Zonder kappen.
Deux lampadaires en cuivre différents. Sans abat-jour.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#625Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 450 -
#171Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.
Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#645Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#730Twee verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein, beide gemonteerd als lampenvoet.
Deux vases différents en porcelaine chinoise multicolore, tous deux montés comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 50 & 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#221Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#234Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#257Een tafellamp met vijf lichtpunten, versierd met gekleurd bloemetjes, peertjes en druiventrossen.
Une lampe de table à cinq points lumineux, décorée de fleurs colorées, de poires et de grappes de raisin.No longer availableDim. h: 61 cm (met lamp)Estimate: € 80 / 120 -
#803Staande lamp van glas en chroom in wit en oranje. Omstreeks 1970.
Lampadaire en verre et chrome en blanc et orange. Vers 1970.No longer availableDim. H. 144 cmEstimate: € 120 / 200 -
#565Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 220 -
#515Een messingen luchter met negen lichtpunten met bloemenvormige kapjes van gesatineerd glas en versierd met porseleinen bloempjes.
Un lustre en laiton à neuf lumières avec des abat-jour en verre satiné en forme de fleur et décoré de fleurs en porcelaine.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#477Een antieke dorsvlegel en een hooivork. In metalen staanders.
Un fléau antique et une fourche. En montants métalliques.No longer availableDim. h: 146 & 188 cmEstimate: € 20 / 30 -
#594Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#95Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de quatre diamants d'un poids combiné de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#611Een Chinese porseleinen jardinière.
Une jardinière en porcelaine de Chine.No longer availableDim. H. 31, 57 x 45 cmEstimate: € 400 / 450 -
#32Een reeks van vijf losse lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven. Ed. Simonau & Toovey.
Une série de cinq lithographies individuelles de la série Belgique Industrielle , avec des vues du XIXe siècle de sociétés industrielles renommées. Ed. Simonau & Toovey.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#749Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Zicht op de Damse vaart” & “Straatgezicht te Antwerpen”. Twee kleurenetsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd 235/350 en 190/350 buiten de plaat
Vue sur le Damsevaart & Vue d’une rue à Anvers . Deux gravures en couleur. Les deux signées et numérotées 235/350 et 190/350 à l'extérieur de la plaque, respectivement.No longer availableDim. 26,5 x 32,5 & 65 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#180“St. Gaudens 1924”. Een gouden munt van 900‰.
St. Gaudens 1924 . Une pièce d'or de 900 ‰.No longer availableDim. Ø 34 mm 33,40 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#223“De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.
La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.No longer availableDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 660 / 800 -
#344Een ovale spiegel met smeedijzeren omlijsting, bovenaan bekroond met art deco bloemen en krullen.
Un miroir ovale avec cadre en fer forgé, couronné de fleurs art déco et de boucles en haut.No longer availableDim. 66 x 74 cmEstimate: € 60 / 80 -
#613Metalen uithangbord met vis.
Enseigne de magasin en forme de poisson.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#261Een ronde schaal versierd met bloemen van Etling glas.
Un bol rond décoré de fleurs en verre Etling.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 130 / 150 -
#202Franz CharletPeriod: 1862 - 1928“Het eerste sigaartje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Le premier cigare . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 1400 / 1600




