Similar lots by type
-
#771
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne aux tête et mains en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#601
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 1000/1600 -
#648
Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met zilveren monturen en een meerkleurig decor van bloemen op gele fond. Het deksel getooid met een aapje op een draak.
Une théière en porcelaine chinoise en forme de potiron avec montures en argent et décor polychrome de fleurs sur fond jaune. Le couvercle est décoré d’un petit singe sur un dragon.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#608
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 600/1000 -
#647
Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een kip.
Une coupe en porcelaine chinoise polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 120/180 -
#588
Een gemberpot zonder deksel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.
Un pot à gingembre sans couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#618
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de signes de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#621
Een paar vleermuizen van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Paire de chauve-souris en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 200/220 -
#623
Een schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages op een fabeldier. Onderaan gemerkt.
Une coupe sur pied en porcelaine chinoise , décor de personnages et animaux imaginaires. Marque à la base.No longer availableDim. b: 28,5 cmEstimate: € 45/55 -
#637
Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een haan.
Une coupe en porcelaine chinoise en forme de coq.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#597
Een Chinese schotel van blauw en wit porselein met een decor van vogels en bloemen.
Un plat en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 150/180 -
#578
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een groene draak en een feniks op gele fond. Gemerkt.
Un petit bol en porcelaine chinoise, décor de dragon vert sur fond jaune. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 80/120 -
#221
Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20°0/220 -
#577
Een klein theepotje van blauwgeglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite théière en porcelaine bleue. Travail chinois, marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60/100 -
#573
Een paar waterkommetjes van sang-de-boeufporselein. Onderaan gemerkt.
Paire de bols en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#631
Een theebus van blauw en wit Chinees porselein met een decor van fo-honden.
Boîte à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de pho.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65/80 -
#614
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#392
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Vierge à l’Enfant en porcelaine bruxelloise polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#607
Een schaal van blauw en wit porselein met een gegraveerd zilveren montuur. Haarscheur onderaan. Tijdperk Kangxi.
Un plat en porcelaine bleue et blanche avec monture gravée en argent. Eclat en dessous. Dynastie Kangxi.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#598
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een drietenige draak in het decor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un dragon à trois doigts de pieds en décor.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150/180 -
#617
Een grote schotel van celadonporselein, versierd met een vegetaal reliëfdecor. Kleine randschilfer.
Un grand plat en porcelaine céladon, décor en relief de plantes. Petit éclat au bord.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 130/150 -
#613
Twee terrines van Chinees meerkleurig porselein in de vorm van een kip en een eend.
Deux légumiers en porcelaine polychrome de Chine en forme d’une poule et d’un canard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/200 -
#568
Een rechthoekige vaas van Chinees porselein.
Un vase rectangulaire en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/180 -
#520
Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#334
Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
Un miroir ovale dans un encadrement en fer, décoration fleuri.No longer availableDim. 44 x 82 cmEstimate: € 30/50 -
#60Swarovski
Een roestvrij stalen polshorloge.
Montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#363
“Geschiedenis van België”. Henri Pirenne. Ed. La renaissance du livre, Brussel. Vier delen.
“Geschiedenis van Belgie”. Henri Pirenne. Ed. La renaissance du livre, Bruxelles. En quatre volumes.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#536
Een vitrinekastje van zwartgelakt hout met bovenaan een lade met uitgestoken motief.
Une vitrine en bois laqué noir, avec au dessus un tiroir.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 100/150 -
#787
Een spiegel in mahoniehouten lijst.
Miroir dans un cadre en acajou.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 50/70 -
#283
Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engeland, XIXe eeuw.
Console en acajou à trois niveau. Sur roulettes. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 107 x 103 x 41 cmEstimate: € 200/240 -
#103
Een grote metalen zakhorloge. Werk te reviseren.
Grand remontoir en métal. Mouvement à réviser.No longer availableDim. Ø: 8 cmEstimate: € 120/180 -
#456
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 110 cmEstimate: € 150/200 -
#731
Twee vazen van aardewerk. Boch D1173 (H32 cm) en Keramis 2516 (H. 10,5 cm). Schade.
Deux vases en faïence. Boch D1173 (H 32 cm) et Keramis 2516 (H 10,5 cm). Dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#650
Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150/200 -
#325
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#189Edgard Breyne
“Stilleven met hortentia”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte, hortensia”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 160/200